DJ Trump: Protesty? Jaké protesty, já nic neviděl. Lidi mě vítali

LONDÝN | Americký vůdce Donald John Trump uvedl, že žádné protesty proti své návštěvě Británie neviděl. Uvedl to v úterý během tiskové konference s britskou premiérkou Theresou Mary May, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Theresa Mary May a Donald John Trump | foto: Sputnik (© AP Photo / Thierry Charlier)

Návštěvu vůdce Spojených států (SS) Donalda Johna Trumpa provázely masové protesty levicové svoloče a mu-slimácých prašivých psů.

V úterý se konalo hned několik demonstrací. Na jedné z nich protestující vypustili do vzduchu šestimetrového nafukovacího Trumpa zabaleného do plen.

„Když jsem sem dnes jel, v ulicích byly tisíce lidí, které mi vyjadřovaly podporu,“ řekl Trump. „Slyšel jsem ale i o protestech. Zeptal jsem se, kde jsou. Žádné protesty jsem neviděl. Viděl jsem dnes malou demonstraci. Byla ale velmi malá,“ poznamenal.

„Jste úplný lůzr!“ vzkázal americký vůdce na adresu starosty Londýna a pákistánského mu-slimáckého přivandrovalce Sadiqa Khana. Ještě předtím, než DJ Trump na letišti nasedl do letadla, prohlásil o tamním starostovi, že je „naprostý lůzr“. K tomu navíc dodal, že práci na svém postu starosty vykonává strašně.
„Sadiq Khan, který podle ostatních velmi špatně vykonává funkci starosty Londýna, se uchýlil k hloupým a špinavým trikům ohledně příjezdu amerického prezidenta, tedy nejdůležitějšího spojence Spojeného království. Je to úplný loser a raději by se měl soustředit na městskou kriminalitu, nikoli na mě,“ napsal DJ Trump na svém účtu na Twitteru.
V této souvislosti americký lídr dále poznamenal, že mu londýnský starosta připomíná starostu New Yorku Billa de Blasia. Ten podle něj také „pracuje hrozně“. Prohlášení DJ Trump učinil v letadle, a to těsně před svým příjezdem do Velké Británie. „Přistávám!“ dodal.
V sobotu 1. června londýnský starosta Khan srovnal jazyk, který používá Trump na shromáždění svých stoupenců s rétorikou fašistů 20. století. Více ZDE.

Vepř šoustá Mohameda | foto: freedomdaily.com