Budou v Alabamě pedofilní agresory po útoku na děti chemicky kastrovat?

MONTGOMERY | Zákonodárci v Alabamě schválili návrh zákona, který stanoví chemickou kastraci pro zločince, kteří se dopustili určitých násilných činů na dětech, před jejich propuštěním, a také aby museli platit za léčbu. Informuje portál The Christian Post, na který se odkazuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Ilustrační snímek

Chemickou kastrací se snižují hladiny testosteronu, hormonů a jiných chemikálií, které pohánějí libido. „Návrh zákona, známý jako HB 379, představil republikánský státní zástupce Steve Hurst. Zákon je zaměřen na odsouzené za sexuální delikty, jejichž oběti byly mladší 13 let, kteří mají nárok na propuštění,“ informuje The Christian Post.

HlavnéSprávy.sk dodávají, že takoví pachatelé by museli zahájit léčbu minimálně jeden měsíc před jejich propuštěním z vazby a v léčbě by měli pokračovat, dokud soud nerozhodne, že léčba již není nutná. Od pachatelů by se také vyžadovalo, aby za léčbu platili, ale nelze odmítnout propuštění pouze na základě jeho neschopnosti uhradit náklady spojené s léčbou.

Muslimští pedofilové przní dívky jakéhokoliv věku. Stačí, když dítě unese váhu mu-slo vepře a ten jí může ošuk….

Republikánský zákonodárce, který předtím předložil návrh zákona, řekl, že doufá, že zákon donutí pachatelů více přemýšlet nad svými činy.

„V minulosti za mnou chodili lidé, kteří se mě ptali, jestli to není nelidské? Zeptal jsem se jich, co je více nelidské jako když si někdo vezme malé dítě a sexuálně ho zneužije, když se to dítě nedokáže bránit nebo odejít, a musí projít všemi věcmi, kterými musí projít,“ řekl Hurst.

„Pokud chcete mluvit o nehumánnosti – tak toto je nehumánní,“ dodal s tím, že návrh zákona byl nyní předložen guvernérce Kay Ivey. Její mluvčí řekla, že je návrh zákona v procesu zkoumání.

V současnosti se chemická kastrace používá v Portugalsku, Dánsku, Německu, Polsku, Moldavsku, Makedonii, Estonsku, Izraeli, Austrálii, Indii a Rusku a dalších zemích.

Reklama: