Andy Babiš: S demonstranty nemá smysl vyjednávat; Jsou Chvilky stejní šmejdi jako prodejci dek a hrnců?

PRAHA | Andy Babiš včera rázně odmítl výzvu předsedy koaliční ČSSD Jana Hamáčka, aby jednal se zástupci spolku Milion chvilek pro demokracii, který organizuje protivládní demonstrace na náměstích. Babiš hovnometajícímu portálu Novinky.cz řekl, že jednat s demonstranty nemá smysl, protože neposlouchají jeho argumenty a uvěřili lžím, které se neustále opakují.

Andy Babiš se omlouvá, že žije | repro: FB (@AndrejBabis)

Islamofilní probruselský socan Hamáček vyzval Babiše na setkání s demonstranty po jednání politického grémia ČSSD v Poslanecké sněmovně. Babiš dodal, že v dolní komoře parlamentu se v květnu konal kulatý stůl na téma záruky nezávislosti státního zastupitelství.

„Byl tam nejvyšší státní zástupce, paní Benešová, Michálek i pan Minář. Lidé, kteří demonstrují, chtějí opatření v justici. Seděli jsme s Rekonstrukcí státu, ty jednání probíhají,“ vysvětlil Babiš, že s informačním teroristou z Chvilek již jednal.

Vyhrožují jim organizátoři ze „Chvilek“ jak šmejdi prodávající deky, že když nepůjdou demonstrovat, že je nedovezou zpět domů?

Na mysli měl projekt neziskových organizací, které chtějí prosadit protikorupční opatření a zlepšit fungování státních institucí.

„A pan Minář, i když ví, že se vyjednává, tak stále bude opakovat ty lži, které opakuje,“ rozzlobil se Babiš na agenta cizí moci, který na popud zločinců v Bruselu organizuje demonstrace, kam svážejí ovce za patrně za úplatu výletem do Prahy z celé ČR. Vyhrožují jim organizátoři ze „Chvilek“ jak šmejdi prodávající deky, že když nepůjdou demonstrovat, že je nedovezou zpět domů?

Představitelé iniciativy Chvilek už Babiše k jednání vyzvali, ale ten podle nich dosud odmítal. Což je evidentně lež. Informační terorista a vlastizrádce v žoldu cizí moci Minář šířil nenávist, když řekl, že pokud premiér takovou masu lidí zlehčuje, tak se jim vysmívá.