Spojené státy zvyšují podporu teroristům v Sýrii; Vymažou Ruskové americké základny v Sýrii ze zemského povrchu?

DAMAŠEK | Situace se v Sýrii notoricky opakuje. Po každé porážce Spojené státy (SS) požadují „oddechový čas,“ aby se teroristické skupiny, které SS podporují, mohly konsolidovat. O taktice vrahů z Washingtonu informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Americký negr – okupant v Sýrii

Krátce po porážce teroristé slibují, že budou dodržovat příměří, kdy se však konsolidují, doplní své stavy a Spojené státy jim dodají dostatek nových zbraní a munice. Pak teroristé přestanou své sliby plnit a znovu se zapojují do útoků vůči syrským vládním vojskům.

Turecko, které se zavázalo, že dohlédne aby v Idlibu teroristé plnily své sliby, nedokáže již situaci kontrolovat a řídit a tamní ozbrojené skupiny, které Turecko již zcela neakceptují. Teroristické skupiny i velká část protitureckých skupin je opět připravena zaútočit v Idlibu, či Latakií a syrská a ruská rozvědka má dostatek informací i o tom, že proamerické teroristické skupiny se chystají zaútočit i na jihu země v oblasti at Tanf.

Když Turci neuhlídali skupiny v Idlibu, budou mít problém, bandy, které budou útočit na syrské vládní síly budou zlikvidovány. Do posledního prašivého psa.

Ruský vojenský expert Alexej Leonka uvedl, že v posledních dnech se v provincii Idlib odehrály těžké boje mezi vládními jednotkami a teroristy. Syrská vládní vojska dodržují jako jediní podmínky příměří, teroristé, kteří za sebou cítí podporu Spojených států jsou přesvědčeni, že pro ně přišla doba nových vítězství. V posledních bojích (cca 4 dny) zahynulo 53 vládních vojáků a 48 teroristů.

V Idlibu se nachází dnes přibližně 30 tisíc teroristů v různých organizacích. Teroristé brání civilistům opustit provincii a násilím verbují nové vojáky do svých řad. Odpůrce teroristé mučí, nebo rovnou likvidují. Teroristé používají ženy a děti jako živé štíty.

Američtí agenti CIA se také otřásli ze ztrát, které utrpěly společně se západními a arabskými bojovými instruktory během ruské raketové kampaně 2015-2016.

Tehdy ruské Kalibry vymazaly ze zemského povrchu centra a velitelské body Islámského státu, ze všemi teroristy a jejich instruktory, kteří se v době útoku kalibru na těchto základnách nacházely. Arlingtonský vojenský hřbitov se utěšeně zaplnil a Rusové následně totálně decimovali teroristické bandy v Sýrii.

Americká rozvědka dnes zásobuje teroristy informacemi z terénu od vlastních arabských agentů a informacemi z družic. Právě družice nebo průzkumné drony velmi rychle dokáží zjistit, které syrské jednotky polevily v ostražitosti a informace se poměrně rychle dostanou k teroristům v Idlibu. Ti následně zaútočí na uvedené syrskou jednotku která polevila v disciplíně, následně uvedená jednotka utrpí ztráty a v panice opustí vlastní pozice. Teroristé bojují systémem „udeř a uteč“.

Podle Alexeje Leonkova v případě, pokud se situace nezlepší a teroristé podporováni Spojenými státy budou nadále zvyšovat své aktivity, bude muset opět zasáhnout Rusko, kdy není možné vyloučit, že pak smetou i americké okupační základy v Sýrii, aby byl konečně klid.

Reklama: