Vyhrožoval bombou, ale policejní zločinci odmítají tvrdohlavě terorismus a identitu zločince tají

MALMÖ | Švédská policie byla nucena v pondělí postřelit muže, který ohrožoval lidi na železniční stanici ve městě Malmö. Identitu tají. Byl to mu-slimák, negr či jiný přivandrovalec? Terorismus také vehementně odmítají, takže je to vše jasné. Další tajené pravdy, že Švédsko je rozloženo přivandrovalým dobytkem.

Takový milý negr

Policie podle tiskové agentury TT uvedla, že muži zákona museli střílet vzhledem k chování osoby na hlavní stanici v tomto jihošvédském městě. Zraněného muže převezli do nemocnice. Rozsah jeho zranění není znám.

Mluvčí policie Evelina Olsson informovala, že na stanici vyslali pyrotechniky. Provoz vlaků pozastavili a policie má v úmyslu poslat do centra posily, uvedla agentura DPA.

Místní média citovaly několika očitých svědků, podle nichž zločinec hodil na zem sportovní tašku a křičel, že má bombu. Když se policisté přiblížili, začal se chovat „ohrožujíce“, řekla Olsson s tím, že museli použít své služební zbraně. Zvláštní způsob řeči, začal se chovat ohrožujíce, koho nebo čeho?

Policie uvedla, že vyšetřovatelé chtějí muže vyslýchat, přičemž je příliš brzy říci, zda celá událost má něco společného s terorismem. Což je také dnes mantra… Terorismus není, přivandrovalci jsou milí a hodní hoši, nikoho nevraždí a neznásilňují. A policejní dobytek se podílí na šíření lží a likvidaci původních obyvatel.

„Vyšetřujeme, zda jde o izolovaný čin, jaký úmysl mohl mít ten muž a zda je sám,“ uvedl policejní mluvčí Calle Persson. Zatím se podle něj nenalezli žádné výbušniny, ale prohlídka prostor se ještě neskončila. „Stále nevíme, kdo je ta osoba, a pracujeme na tom, abychom to zjistili,“ dodal. A až to zjistí, tak nic nezveřejní, jelikož by se po získání pravdy mohli Švédové pokusit o převzetí země z rukou bestií, které tam vládnou.

Reklama: