Další drzá sudeťácká provokace

Požadavek sudetských Němců na uspořádání dalšího svého potlachu přímo na půdě České republiky se rovná plivnutí do tváře všem obětem nacismu a zavání to provokací nejtvrdšího kalibru.

Bernd Posselt – sudetské vepřové hovado| reprofoto: alchetron.com

Je smutné, že podobným drzým žvástům sekundují a přitakávají nejen zasloužilé kolaborantské duo Bělobrádek – Herman, kteří společně vyvolávali Havlova duchu a donekonečna se omlouvali.

Smutnější záležitostí představuje účast českého velvyslance, čímž se sudeťáckým trachtacím dostává většího významu, než jaký mají. Partnerem pro českou vládu je ale jen německá vláda, nikoliv spolek zatuchlým revanšistů v čele s vypaseným vepřem Posseltem.

Jediným, kdo by se doopravdy měl omlouvat, jsou jen a pouze sudetští Němci, kteří zradili stát, který se k nim choval tolerantně a poskytoval jim práva, o kterých si Češi nedobrovolně začlení do III. Říše mohli nechat jenom zdát.

Nehledě k tomu, že mnoho z nich se dala do služeb Gestapa a dalších nástrojů nacistického režimu za účelem vraždění a týrání Čechů. Tak o čem se to proboha bavíme.