DJ Trump jako malé dementní dítě! Pokud se s ním Si Ťin-pching odmítne sejít, uvalí na Čínu další cla

WASHINGTON | Americký vůdce Donald John Trump je přesvědčen, že jeho tvrdý přístup k obchodním vyjednáváním s Čínou přinutí Peking uzavřít s Washingtonem dohodu. Pohrozil ale, že pokud se s ním čínský prezident Si Ťin-pching nesetká na summitu G-20 v Japonsku, tak uvalí na Čínu další cla. O diplomacii malých dětí ze školky v provedení DJ Trumpa informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Dívej co s Tebou provedou.. Si Ťin-pching ukazuje osud DJ Trumpovi | repro: 大纪元

Summit G20 v japonském Ósace se bude konat ve dnech 28. až 29. června. V telefonním rozhovoru pro americkou televizi CNBC DJ Trump uvedl, že cla, která uvalil na Mexiko a Čínu, poskytly Spojeným státům obrovskou konkurenční výhodu. Podle něj Pekingu nezbude nic jiného, než uzavřít dohodu.

„Dohoda s Čínou klapne. Víte proč? Kvůli clům… Právě teď Čínu zcela decimují společnosti, které ji opouštějí a stěhují se do dalších zemí včetně té naší, protože nechtějí platit cla,“ šířil dezinformace DJ Trump, jelikož právě je to naopak jeho cla zlikvidovaly farmáře ve Spojných státech, jelikož Čína vše, co nakupovala od amerických farmářů, nyní nakupuje v Ruské federaci.

„Podle něj Čína dohodu uzavře, protože bude muset,“ píše agentura o prohlášení DJ Trumpa, který rozehrál diplomatickou hru, na kterou mu ovšem chybí intelekt. Čína byla tisíce let před tím, než vůbec vznikly Spojené státy, tak jako například i Rusko, proto spojení Číny s Ruskem povede k zániku americké novodobé civilizace.

Poprava válečného zločince Trumpa | reprofoto: ruanofaxas.com

Mentálně nemajetný vůdce z Bílého domu DJ Trump rovněž kritizoval počínání amerického Federálního rezervního systému (FED). Podle něj úrokové sazby zvýšil příliš rychle a nahrál tak Číně v obchodních vyjednáváních.

„Znehodnocují svou měnu už celé roky. Dalo jim to neuvěřitelnou konkurenční výhodu. A my tu výhodu nemáme, protože máme FED, který nesníží úrokové sazby,“ uvedl DJ Trump. „Nezapomínejte, hlavou FED v Číně je prezident Si… může dělat, cokoli zachce,“ dodal, takže svá slova o tom, že Číňané budou muset jeho smlouvu přijmout, sám sobě vyvrátil. Je více třeba jako důkazů, že DJ Trump je nekompetentní orangutan z Bílého domu ve Washingtonu s odjištěným obranným granátem v ruce?

Dále nekompetentní a dryáčnický magor DJ Trump obořil na Americkou obchodní komoru, která kritizovala jeho hrozbu uvalit na Mexiko cla, pokud nezastaví nelegální migraci do Spojených států: „Musí začít hájit zájmy Spojených států, nikoliv pouze společností, které jsou členy Americké obchodní komory,“ uvedl rozzuřený primitiv Trump.

Dříve americký prezident oznámil, že Spojené státy neuvalí v pondělí na Mexiko cla, protože se oběma zemím podařilo dosáhnout dohody o omezení příchodu středoamerických migrantů do SS přes mexickou hranici. Chování DJ Trumpa stále více ukazuje, že není politikem, ale mafiánem, který se nebojí používat praktiky vydírání (sankce) či výběr výpalného (cla).


Minulý měsíc Trump kritizoval Peking za to, že v květnu odmítl podepsat americký návrh obchodní dohody.
„Myslím, že by si přáli, aby přijali návrh dohody, který měli na stole předtím, než se jej pokusili změnit. Chtěli by uzavřít dohodu, my na to nejsme připraveni,“ poznamenal na konci minulého měsíce vůdce SS Trump.
Ten kvůli průtahům v jednání s Čínou rozhodl zvýšit cla na import čínského zboží z 10 % na 25 %. V reakci na to Peking zvýšil cla na americké zboží v roční hodnotě dovozu 60 miliard dolarů. Cla se zvyšují pro různé kategorie zboží o 25 %, 20 % a 10 %.
Kromě toho v reakci na zanesení čínského technologického gigantu Huawei na americkou černou listinu, která omezuje americké společnosti v dodávkách do Číny svých komponentů, Peking přišel se svým vlastním seznamem „nespolehlivých entit“. S Huawei již přerušil spolupráci Google nebo Facebook.