Taky na mapě marně hledáte to Nacisticko? V Lidicích vraždili Němci!

PARDUBICE | „V České televizi zase říkali, že Lidice vypálili Nacisté. Taky na mapě marně hledáte to Nacisticko?“ zeptal se na svém facebookovém profilu Petr Štěpánek, kterému odpověděl patrně budoucí ministr kultury Michal Šmarda, který však odpověď za chvíli smazal. Informuje portál novarepublika.cz.

Památník Lidice

„Koukám, že v hlavě designovaného ministra kultury za ČSSD se rodí pozoruhodné myšlenky. Takhle zareagoval na můj status o českotelevizním Nacisticku. Srovnáváním nesrovnatelného. Smazal to ale dřív, než jsem stačil odpovědět,“ konstatoval Petr Štěpánek k názoru, že se také přesněji říká, že Miladu Horákovou popravili komunisté a ne Češi.

To se asi musíte podívat do nějaké jiné mapy – protože ČT přeci nelže. To se asi objeví až v těch nových školních atlasech dějin, vydané ve spolupráci s BIS,“ míní jeden čtenář. „Byli to NĚMCI, NĚMCI, NĚMCI……Pamatujte si to, vy hlavy skopový…..,“ hlásí další čtenářka.

„No vzhledem k tomu, že dnes je označován za nácka každý, komu není lhostejná budoucnost naší rasy a národa, znamená to že jsme to udělali sami??“ zeptal se další čtenář. „TREFNÉ A SMUTNÉ,“ poznamenal jiný čtenář.

Petr Štěpánek | repro: XTV