Válka na síti! SS podnikají kybernetické operace proti Rusku

WASHINGTON | Spojené státy (SS) a jejich spojenci opakovaně obviňovali Moskvu z kybernetických operací a zásahu do volebního procesu v západních státech. Důkazy předloženy nebyly. Nic se neprokázalo. Rusko veškerá obvinění odmítá. Důvod falešných obvinění je odhalen – obvinění byl útok pod falešnou vlajkou, aby SS mohly zahájit „odvetu“ na kybernetickém poli, ač se jedná o bezprecedentní agresivní útok banditů z Washingtonu.

John Bolton | Laskavost zmrdovi přímo z očí vystupuje | Žere tento dobytek děti? | repro: YTB

Ke všem se přiznal poskok DJ Trumpa, který si nechává říkat „Poradce amerického prezidenta pro národní bezpečnost“ John Bolton, který v úterý prohlásil, že Spojené státy podnikají „ofenzivní kybernetické operace proti Rusku a dalším státům.“ Podle něj se má se jednat o pomstu za jejich vměšování do amerických záležitostí, což jsou jen jeho mokré sny – nic se neprokázalo, takže je to jako útok nacistického Německa na Polsko a začátek II. světové války.

Agresivní mentálně retardovaný Bolton své prohlášení učinil na konferenci ve Washingtonu. Trumpův poskok Bolton uvedl: „Loňské rozhodnutí zrušit omezení na ofenzivní operace v kybernetickém prostoru bylo signálem americkým nepřátelům.“

„Jeho cílem je říct Rusku nebo komukoli jinému, kdo proti nám podniká kybernetické operace: Zaplatíte za to, pokud zjistíme, že jste to udělali. Budeme vám způsobovat ztráty, dokud vám nedojde, že používání kybernetiky se vám nevyplatí,“ vyhrožoval Bolton až se mu u prdele vytvořila bublina.

Muellerova zpráva nic neprokázala, jen dále šířila spekulace, lži a propagandu

Zvláštní vyšetřovatel FBI Robert Mueller – Něco jako komunisticka prokurátor Urválek – stejné svině
repro: Sputnik (© AP Photo / J. Scott Applewhite)

Američtí funkcionáři opakovaně obviňovali Rusko ze škodlivých kybernetických aktivit. Zpráva zvláštního zástupce ministerstva spravedlnosti Roberta Muellera obvinila ruskou vojenskou zpravodajskou službu z toho, že se nabourala do účtů členů štábu Hillary Clintonové a serverů Demokratického národního výboru před prezidentskými volbami v roce 2016. Cílem Ruska bylo údajně šíření ukradeného obsahu prostřednictvím falešných účtů na serveru WikiLeaks, aby poškodilo Clintonovou.

Mueller uvedl ve zprávě, že Rusko chtělo, aby Trump byl zvolen prezidentem, ale „vyšetřování neodhalilo, že by se členové kampaně Trumpa, sešli nebo něco koordinovali s ruskou vládou“. Vyšetřování Roberta Muellera o ruském vměšování trvalo přes dva roky.

Členové WikiLeaks a její zakladatel Julian Assange popírají, že tyto informace jim předalo Rusko. Uvádějí, že nemohou nazvat svůj zdroj, ale zdůrazňují, že to nebyl žádný stát.

Rusko jakákoliv obvinění, že zasahovalo do průběhu amerických prezidentských voleb v roce 2016, důsledně odmítá. Kromě toho vyzvalo k mezinárodní spolupráci v oblasti kybernetické bezpečnosti.