Francie pod vedením vraha Macrona! Marine Le Pen je souzena za šíření pravdy o zvěrstvech, které páchají mu-slimáci

PAŘÍŽ | Předsedkyně gaullistického Národního sdružení Marine Le Pen a poslanec této strany za kraj Gard Gilbert Collard půjdou před soud za to, že v roce 2015 si dovolili zveřejnit na svých účtech na sociální síti Twitter fotografie, které dokazují jaké lidské svině jsou mu-slimáci a jakého jsou násilného charakteru. To se nyní stále děje i za vraha Macrona, ač se to stalo za imbecila Hollanda.

Marine Le Pen obvinila vraha Macrona

Případem Marine Le Penové a poslance Gilberta Collard se bude zabývat trestní soud v Nanterre v pařížské metropolitní oblasti, informovala agentura AFP. Francie je totalitní zemí, kde Vás za šíření pravdy stíhají, jen když je to pravda o mu-slimáckém dobytku, který vraždí bílé. To se musí tajit. Jinak by Francie povstala a vraha Macrona a jemu podobné zmrdy pod gilotiny hnala.

Marine Le Pen a Gilbert Collard koncem roku 2015 – jen několik týdnů po koordinovaných útocích IS v Paříži, které si vyžádaly 130 mrtvých – sdíleli na svých účtech na sociální síti Twitter drastické fotografie zobrazující týrání, kterého se dopouštěli teroristé Islámský státu (IS). Takže je trestné srovnat, že IS ve Francii jsou stejné lidské hovada jako někde na Blízkém východě?

„Toto je Daisy!“ napsala Le Penová v doprovodné poznámce. Daisy je arabským akronymem pro název Islámský stát.

Marine Le Pen byla v důsledku zveřejnění těchto snímků zbavena imunity av březnu roku 2018 se vůči ní zahájeno vyšetřování pro podezření z rozšiřování materiálů, které závažným způsobem poškozují lidskou důstojnost a ohrožují i mladistvých. Loni v září se Le Penová odmítla podrobit psychiatrickému vyšetření, které nařídil vyšetřující soudce. Jako za bolševika v Československu, kdo šířil pravdu byl prohlášen za blázna. Daný soudce by měl být také lidem popraven pod gilotinou.

V případě, že představitelé Národního shromáždění budou shledáni vinnými, hrozí jim trest odnětí svobody v trvání tří let a pokuta ve výši 75.000 eur. Marine Le Pen však takový přístup považuje za porušování svobody projevu. Kdy má absolutní pravdu. Navíc bylo opět zvolena do EP, takže má novou imunitu a trvání soudu na její přítomnosti je protizákonné. Soud vypálit a soudce popravit?