Korán do záchodu patří! Německá vláda, která to odsoudila, by měla být předhozena vrahům IS

BRÉMY | V mešitě ve městě Brémy bránili Evropu Vojáci Krista a v sobotu tam roztrhali desítky kopií koránu. Mu-Slimáci kvičeli jako podsvinčata, že si dovolili jejich „knihy“ naházet i do záchodu. Korán patří spálit, jelikož šíří stejné zlo jako Mein Kampf Adolfa Hitlera. Korán do záchodu patří. Německá vláda to odsoudila a tím spáchala vlastizradu a měla by být předhozena vrahům IS, aby věděla, co jsou to zač.

satanská kniha Korán v plamenech | foto: dailystormer.com

„Německá vláda ve středu odsoudila incident, při kterém neznámí útočníci v mešitě na severozápadě země poškodily přibližně 50 kopií islámské svaté knihy Korán,“ informuje zločinecká agentura AP, která šířila i nacistikou propagandu Adolfa Hitlera.

Dokonce se tím zabývá i policejní dobytek. Normální fízlové, co to vyšetřují, nejsou. Normální člověk by to odmítl. Ale policejní hovada se radují, že mohou chránit prašivé psy a nečistá prasata na úkor Němců! „Policie uvedla, že v mešitě ve městě Brémy jedna nebo dvě osoby roztrhali v sobotu desítky kopií koránu. Případných očitých svědků vyzvala, aby se přihlásili,“ píše kanál propagandy TASR na sračkometařském webu Teraz.sk.

Steffen Seibert, mluvčí německé vůdkyně lidské svině Angely Merkel, v souvislosti s incidentem uvedl: „To je přesně ten druh agrese vůči klidnému výkonu náboženství, kterou v naší zemi nebudeme tolerovat.“ Steffen Sibert je lidské tupé hovado, které by mělo být hozeno mu-slimákům, aby si s ním pohráli, jelikož korán šíří násilí, a on jako imbecil jej brání. Korán musí shořet a do záchodu patří.

Vepř šoustá Mohameda | foto: freedomdaily.com