Trikolora jak má být

Trikolóra a její představení bylo přesně takové, jak se mají prezentovat normální lidi. Žádná silácká slova a žádné urážky. Pár vět zakladatelů a spol. Stačí. Žádné slova o pravici, levici ani středu. Žádná vzpomínka na ODS.

Richard Novák | foto: © Centrální informační agentura, z. s. (CIA) – © Radek Velička

V textu přesto jasně zazněla naděje. Je nutné se sjednotit a pokud to Trikolóra dokáže, pak to bude moc fajn. Když člověk sleduje s jakými nadějemi její vznik je spojen, tak Václavovi a spol závidím a současně je to pro něj strašně těžký závazek.

Jak jsem já jej pouze trošku poznal díky boji proti inkluzi, tak mu věřím. Kantor a politik a nyní šéf. Moc lidi mu věří a moc lidi jej bude nenávidět. Podpora obyčejných lidí bude pro něj energetickou bombou!

A že se k němu budou hlásit různé typy lidí, různí bývalí členové stávajících či již zaniklých stran? To vůbec nevadí. Pokud pozoruji zájem starých i mladých, pak tato parta je ok. Ač nejsem v jejich řadách, tak slyším jakousi výzvu – pojďte a přidejte se k nám a také, vy kdo jste již ztratili – málem – naději, tak zpět domů.

Tento text není o provolávání slávy, je pouze o velké naději pro řadu z nás, pro nové i staré, pro poctivé a slušné. Slušná moderní strana zde zkrátka chyběla a stálé čekání už unavovalo. A že se nebál jít do toho Václav je pozitivní a žádný nastrčený panák politických neziskovek.

Reklama: