Na Slovensku se vyměnila киска – Zuzka střída Andreje

BRATISLAVA | Včera do úřadu na post prezidentky Slovenska nastupuje Zuzana киска Čaputová. Ve funkci vystřídá dosavadního slovenského prezidenta Andreje Kisku (киска), jehož mandát uplynul. A to i v době, kdy soudy nerozhodly o platnosti voleb, či zda volby byly zfalšované – slovenská justice spí a jedna киска je vystřídaná a na Slovensku vládne zase киска. Ale dnes už opravdová!

киска – Zuzka přichází | repro: hovnomet ČT

Zuzka киска Čaputová krátce po dvanácté hodině složila prezidentský slib do rukou předsedy Ústavního soudu Slovenské republiky. Informaci přinesla světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Dokázala, že to bude probruselská киска, protože na fakt, že Slovensko jako jediné ze zemí V4 patří do eurozóny, uvedla: „Jako jediní patříme do eurozóny, zvládli jsme to!“ prohlásila Čaputová s tím, že Slovensko od rozdělení společného státu prošlo složitou ekonomickou cestou. No ono je to spíše jako si strčit hlavu do cizí zadnice, než úspěch.

„Globální problémy, které se nás týkají, nemůžeme sami vyřešit, ale řešit je jen v rámci spolupráce,“ prohlásila a tím se jasně přihlásila ke zločinnému globalismu a likvidace národních států – už při projevu spáchala vlastizradu.

„V našich dějinách jsme byli opakovaně oběťmi velmocenských impérií,“ zmínila a dodala, že členství v Severoatlantická aliance je svobodnou volbou Slováků a slouží jako garant bezpečnosti státu. Severoatlantickou alianci označila za pilíř obrany Slovenska. Několik slov věnovala i členství země v Evropské unii. „EU je naším životním a hodnotovým prostorem,“ řekla киска Čaputová v prvním prezidentském projevu, kdy tak skrytě šířila rusofobní nenávist.

Na základě výše uvedených výroků, lze další informaci prohlásit za sprostou lež. Čaputová je lhářka, když uvedla, že přihlásila k hrdému vlastenectví, učinila tak u konce svého prezidentského projevu. Buď je tupá a blbá, když neví, co to je vlastenectví, nebo prostě je to sprostá lhářka. Za 50 € na hodinu?