DJ Trump obvinil deník The New York Times z vlastizrady; Napsaly, co veřejně řekl jeho poskok Bolton

NEW YORK | Z vlastizrady obvinil vůdce Spojených států (SS) Donald John Trump deník The New York Times, který zveřejnil článek o údajných kybernetických útocích SS na ruskou elektrická rozvodnou síť. Uvedla to v neděli agentura AFP.

Dva ve při – DJ Trump a jeho poskok Bolton | repro: The Kansas City Star

„Věřili byste, že selhávající New York Times právě zveřejnil článek, že Spojené státy výrazně zintenzívnily kybernetické útoky na Rusko,“ napsal Trump na Twitteru. „Toto je vyloženě vlastizrada kdysi vynikajících novin, které zoufale potřebují článek, nějaký článek, i když uškodí naší zemi,“ pokračoval.

Noviny The New York Times s odvoláním na současných a bývalých vládních úředníků napsali, že Spojené státy propašovali škodlivý software do ruské rozvodné sítě a dalších cílů. Na jedné straně to má sloužit jako varování, jednak umožnit SS v případě většího konfliktu s Ruskem uskutečnit kybernetické útoky.

Vůdce Bílého domu označil článek za nepravdivý a mainstreamová média opět za zkorumpované a novinářů za nepřátele lidu, přičemž poslední přívlastek nezapomněl zvýraznit jemu typickými velkými písmeny.

Kdo lže DJ Trump nebo jeho poskok Bolton?

John Bolton | Laskavost zmrdovi přímo z očí vystupuje | Žere tento dobytek děti? | repro: YTB


John Bolton, který je poskok DJ Trumpa a nechává si říkat „Poradce amerického prezidenta pro národní bezpečnost“ John Bolton, který v úterý prohlásil, že Spojené státy podnikají „ofenzivní kybernetické operace proti Rusku a dalším státům.“

Agresivní mentálně retardovaný Bolton své prohlášení učinil na konferenci ve Washingtonu. Trumpův poskok Bolton uvedl: „Loňské rozhodnutí zrušit omezení na ofenzivní operace v kybernetickém prostoru bylo signálem americkým nepřátelům.“

„Jeho cílem je říct Rusku nebo komukoli jinému, kdo proti nám podniká kybernetické operace: Zaplatíte za to, pokud zjistíme, že jste to udělali. Budeme vám způsobovat ztráty, dokud vám nedojde, že používání kybernetiky se vám nevyplatí,“ vyhrožoval Bolton až se mu u prdele vytvořila bublina.

DJT – Kadí atomové hřiby