Zmrd! Je socan Hamáček dobytek? Vyhrožoval, že pokud bude Michal Semín zvolen do Rady ČTK hlasy ANO, tak ČSSD položí vládu

PRAHA | Islamofil, vlastirádce a předseda korupční ČSSD Jan Hamáček v pondělí varoval, že případné zvolení kandidáta hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Michala Semína do Rady České tiskové kanceláře (ČTK) by byl obrovský problém.

Dobytkové z ČT a Honza Hamáček | reprodukce z e-vysílání žumpy ČT

„Pokud by k jeho zvolení došlo, nelze podle něj pokračovat v současné vládní koalici,“ informovala zpravodajská televize ČT24. Jedná se o brutální vyhrožování a nedemokratické praktiky zločinecké ČSSD a nechutné chování zmrda Hamáčka!

Hamáček prohlásil, že pokud by si koaliční partneři nemohli důvěřovat v takových zásadních hlasováních, nemělo by smysl pokračovat ve vládní spolupráci. Pro sociální demokracii by bylo podle něj nepřijatelné, kdyby byl Semín zvolen do Rady ČTK hlasy poslanců hnutí ANO. Tato otázka bude předmětem jednání úterní koaliční rady.

Na Hamáčková pondělní vyjádření reagoval šéf klubu ANO Jaroslav Faltýnek prohlášením, že volba členů Rady ČTK je tajná a že poslanci ANO při ní nebudou mít závazné hlasování. Proto je to brutální vydírání ze strany ministra vnitra Hamáčka. Jak může být vyděrač ministrem. Je Hamáček lidské hovado?

Petr Bahník a Michal Semín | foto: akce D.O.S.T.

Reklama: