Přivandrovalý negerský dobytek v akci! Znásilněné za bílého dne – zakrvácená holčička (9) utíkala do náručí očité svědkyně

MAGDEBURG | Odporný přivandrovalý negr z Nigeru byl vzrušen a sápal se po děvčeti, kterému bylo jen devět let. Holčičce se podařilo vyklouznout a utíkalo, napůl nahé, zakrvácené a hořce plačící… To je dnešní realita zničeného Německo přivandrovaleckou politikou, kdy Sau Merkel otevřela brány země dobytku!!! Bude za to Merkel hozena do klece mezi mu-slimáky?

Na snímku přivolaní policisté zadrželi pedofila z Nigeru při bývalých ruských kasárnách na Lukovaer Straße v Roßlau poté, co ho chytili pozorní svědci

Posádce policejního vrtulníku kroužícíha nad Dessau-Roßlau (Sasko-Anhaltsko) se naskytl minulou neděli na Letnice neobvyklý pohled. Policie pátrala 9. června intenzivně po sexuálním násilníkovi. Byl chycen přímo při činu – mladou ženou jménem Nicky. To změnilo její život ze sekundy na sekundu.

Na Facebooku píše mladá matka o svých šokujících zážitcích z minulé neděle. Pár venčící psy viděl malé dítě na neposečené louce vzdálené asi 30 metrů. Dítě mávalo rukama, zatímco nějaký muž klečel před dítětem a snažil se křečovitě natáhnout dítěti něco na hlavu. Když dítě uvidělo, že se někdo blíží, řvalo jako šílené: „Pomoc, pomoc, neznám tohoto muže. Znásilňuje mě!“

Oba pejskaři se přiblížili. Muž byl vyrušen, dívka se dokázala osvobodit. Když mladá žena zakřičela: „Pojď sem, pojď sem, rychle utíkej,“ vyběhla holčička k ženě. Až na krátké tílko bylo nahé a zakrvácené.

Celý článek v původním znění ve slovenském jazyce ZDE.

V naprosté panice běžela Nicky s holčičkou nahoru po schodech směrem k cestě. Odtud vytočil jeden muž číslo policie, svědkyně popsala – jak nejlépe uměla – co se právě stalo. Policie vyrazila na místo.

„Holčička se na mě podívala a plakala a plakala, a znovu a znovu mi ukazovalo jaké má zakrvácené nohy a prsty, stále se mě se strachem ptala, musím jít do nemocnice? Dostanu nyní injekci?“ píše na FB zachránkyně.

Negr mezitím ujel na kole. Nikdo nevěděl, zda je ozbrojený nebo ne. Spolu s přáteli se vydali hledat znásilňovače dítěte. Na Facebooku zveřejnila spolu se svým přítelem výzvu. Přes WhatsApp se přátelé vzájemně neustále informovali, dokud si jeden z nich nevšiml muže na modrém horském kole. Společně pachatele chytili.

Porce štiplavého spreje zabrala. Pak si ale ten negr najednou poklekl. Přehraboval se v batohu. Všichni zpanikařili. Náhle se jejich zmocnil strach, že vytáhne hned zbraň. Dva svědci ho uchopili, srazili negra na zem a přemohli ho, zatímco jedna žena vezme batoh a odhodí jej stranou.

Policejní vrtulník už krouží nad jejich hlavami. Policisté jsou rychle na místě. Skupinka odvážných pomocníků odevzdá negerskou zrůdu z Nigeru do Německa přivandrovalou policii. Předem mu, ale měli uřezat varlata. Zrůdě!

negerský kanibal

„Během nedělního pátrání policie neposkytla informace o věku a státní příslušnosti pachatele ani věku oběti. Na Twitteru se však rychle rozšířilo, že devítileté děvče bylo znásilněny „mužem s dredy“, na co levicoví sluníčkáři a Antifa teroristé označili zprávu na Twitteru jako „Fake-News“ a protestovali proti podněcování nenávisti ze strany pravice,“ píše slovenský deník HlavnéSprávy.sk.