Policie chránila homosexualistický levicový dobytek!

ČENSTOCHOVÁ | Policie musela oddělit pravicové aktivisty od účastníků LGBT přehlídky v Čenstochové v době, kdy přehlídka procházela jedním z nejdůležitějších poutních míst v Polsku. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Přehlídky rovnosti se zúčastnilo asi 600 účastníků, kteří měli duhové vlajky a deštníky, hráli hymny homosexuálů a dokonce drželi malbu Ježíše a Panny Marie v barvách duhy.

Pravicoví aktivisté skandovali antihomosexuální slogany. Silně ozbrojená policie šla okolo průvodu, aby oddělila dva davy a zabránila možným potyčkám.

Na internetových stránkách pravicového populistického Národního hnutí aktivisté uvedli, že považují LGBT pochod ke slavnému klášteru Jasná Hora za „provokaci“, protože k němu došlo v den dětské poutě.

Dříve 7. května 2019 se ve Varšavě konalo shromáždění na protest proti zatčení ženy, která měla plakáty s obrazem Panny Marie a její svatozář byla namalovaná v barvách duhové vlajky, která je často považována za LGBT symbol.

Žena byla zatčena v pondělí v polském městě Plock. Údajně rozmístila plakáty ve městě a ve svém domě měla několik dalších. Plakát zobrazoval tzv. Černou madonu čenstochovskou, byzantskou ikonu a jedno z nejcennějších katolických děl v Polsku.