Zločinec z Afriky deportovaný z Německa znásilnil u Litoměřic dívku

LITOMĚŘICE | Šestnáctiletá dívka z Terezína měla být znásilněna na poli u Lukavce na Litoměřicku. S poraněním skončila podle všeho v nemocnici. Podle informací Litoměřického deníku měl za činem stát „Afričan“ (mu-slimák nebo negr, či mu-slimácký negr?) vyhoštěný z Německa. O znásilnění informují parlamentnilisty.cz.

obyvatel Afriky

„Afričan“ měl být dokonce propuštěn téhož rána, kdy ke znásilnění došlo, z výkonu trestu v Drážďanech. K trestnému činu znásilnění pak mělo dojít v úterý kolem dvanácté hodiny.

Potvrdil to policejní huhlal parazitující na penězích z veřejného rozpočtu Daniel Vítek s tím, že podezřelá osoba byla zadržena a v současnosti je v policejní cele. „S ohledem na probíhající vyšetřování nebudeme sdělovat další podrobnosti,“ uvedl Vítek. Takže policejní huhlal chrání zločince? Vítek je hodně předražený věšák na uniformu, když má mluvit a mlčí a nebo jen huhlá a blábolí.

Šiřitel fízlovské propagandy a parazit na daních Daniel Vítek

„Takhle opravdu NE! Šestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant propuštěný dnes v 7h ráno z výkonu trestu v Drážďanech a z Německa ho dnes ráno následně ihned vyhostili na území České republiky. Oběť ohavného trestného činu skončila s poraněním v nemocnici. Policejní mluvčí Daniel Vítek potvrdil, že podezřelá osoba byla zadržena a v současnosti je v policejní cele,“ rozčílil se včera večer na svém facebookovém profilu lídr SPD Tomio Okamura.

„Hnutí SPD prosazuje jako jediná parlamentní strana nulovou toleranci této nezákonné migrace. Co na to řeknou ostatní politici a sluníčkářští novináři, kteří neustále podporují nebo bagatelizují migraci a o SPD lživě prohlašují, že jen migrací strašíme? Podpořte SPD u voleb a zabráníme těmto ohavným kriminálním činům!“ podotkl Okamura.

Reklama: