„Další stupeň ‚obohacení‘ dosažen.“ Volný na rovinu o znásilnění šestnáctileté dívky přivandrovalým dobytkem

OSTRAVA | Poslanec Poslanecké sněmovny PČR a předseda hnutí Jednotní – alternativa pro patrioty Lubomír Volný se na svém Facebooku vyjádřil k případu dívky z Terezína, který měl na poli znásilnit Afričan vyhoštěný z Německa. Ptá se „vítačů“, jestli jsou spokojeni.

Lubomír Volný | repro: FB LV

Jak dále informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, tak v úterý okolo poledne mělo na poli u Lukavce dojít k trestnému činu. Přivandrovalec z Afriky a kriminálník po propuštění z vězení byl z Německa vyhoštěn měl znásilnit šestnáctiletou dívku z Terezína, oběť trestného činu údajně s poraněním skončila v nemocnici. Policie připustila, že je pachatel ve vazbě, okolnosti odmítli komentovat.

Litoměřický deník uvádí, že znásilnění na poli u Lukavce se měl dopustit muž s migrační minulostí, konkrétně má jít o Afričana, který byl v úterý v 7 ráno propuštěn z výkonu trestu v Drážďanech a z Německa byl následně vyhoštěn.

Informace, že včera v obci Lukavec došlo k trestnému činu násilného charakteru, potvrdil i policejní mluvčí Daniel Vítek, který uvedl, že podezřelá osoba byla zadržena a nachází se v policejní cele.

Šiřitel fízlovské propagandy a parazit na daních Daniel Vítek

S ohledem na probíhající vyšetřování se mluvčí nevyjádřil k národnosti pachatele: „S ohledem na probíhající vyšetřování nebudeme sdělovat další podrobnosti,“ uvedl Vítek. Takže policejní huhlal chrání zločince? Vítek je hodně předražený věšák na uniformu, když má mluvit a mlčí a nebo jen huhlá a blábolí.

K tomuto trestnému násilnému činu se dnes ráno vyjádřil poslanec Poslanecké sněmovny PČR Lubomír Volný, který na Facebooku uvedl, že dalšího stupně „obohacení“ bylo dosaženo.

Předseda hnutí Jednotní – alternativa pro patrioty pokračuje, že tak jako s každým dalším stupněm nezněla otázka, jestli jej „dosáhneme“ či nikoliv. Podle něj otázka zněla pouze kdy.

„Znásilnění, na kterém se prakticky podílel každý vítač, každý obhájce masové imigrace, každý kdo popírá nezpochybnitelné informace o řízené afrikanizaci a islamizaci Evropy. Toto je zločin, navíc zločin, který se nemusel stát. Stačilo, aby „lepší lidé” nenapomáhali masovému importu zla,“ uvádí Lubomír Volný.

Poslanec se nadále ptá, jak se „vítači“ cítí? A jestli si budeme zvykat, nebo je stále vítat. Dále to argumentuje tím, že to prozatím zcela jistě neskončilo. „Je mi líto, ale tohle je první, nikoliv poslední podobný zločin naivistických vítačů a těch, kteří nemají v Evropě co dělat, o kterém jsme se dozvěděli,“ uvádí na závěr Volný.