Klausův mluvčí Petr Macinka ke Kalouskovi: Doufám, že bývalý prezident si nenechá zkazit náladu takovým hňupem

PRAHA | Na české politické scéně to neustále vře. Tentokrát předseda poslaneckého klubu TOP09, bývalý ministr financí a arcikokot Klubu kokotů, opilec a duševně nemajetný Mirďa Kalousek využil své sociální sítě, aby mohl obvinit exprezidenta Václava Klause. Podle něj je Klaus ruský agent. Klausův mluvčí však na Kalouskův výpad reagoval slovy, že je to hňup.

arcikokot Mirďa Pinďa Kalousek posranec PSP

Jak dále informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, tak Mirďa Kalousek označil Václava Klause staršího v souvislosti s jeho výrokem na internetu označil za ruského agenta.

Opilec a arcikokot Klubu kokotů Kalousek svým příspěvkem reagoval na článek Václava Klause staršího, který byl nedávno zveřejněn na portálu institutvk.cz. V něm se exprezident podělil o své dojmy, postřehy a zážitky z plavby Hillsdale College Cruise kolem britských ostrovů.

„Chtěl jsem napsat, jak mne zlobí, že velké mezinárodní firmy, včetně provozovatele této lodi, provozují multikulturalismus v praxi – každý číšník a číšnice je z jiné země a jiného světadílu. Večer se mi zdálo, že dominují Filipínci, Indové, Malajci, pak mne oslovila Slovenka a když píši tyto řádky, Ruska. Víno mi teď nalévá Srbka Katarina. Já v tom vidím záměr kosmopolitů – hranice mezi státy a národy co nejvíce zlikvidovat. Všichni se přece můžeme mít rádi, to si asi myslí i šéfové EU. Já samozřejmě také mohu mít rád třeba Junkera, ale asi jenom tak, jako měl hrdina Orwellova 1984 Winston Smith nakonec rád svého komisaře O´Briena,“ napsal Klaus ve svém článku.

Ve svém příspěvku pak Klaus starší dále popisuje, jak celá plavba probíhala a co bylo náplní jeho přednášek.

Opilec Kalousek

Kalousek včera na sociálních sítích napsal, že Václav Klaus je ruský agent: „Jako mladík jsem ‚hltal‘ V. Klause a věřil mu (věřím dodnes), že na trhu pracovních sil si každý koupí to nejvýhodnější. Teď od něj slyším, že nejde o trh, ale o ‚záškodnický multikulturalismus‘. Dnes nepochybuji, že V. Klaus byl a je ruský agent, znovu aktivovaný po r. 2010,“ napsal fašista z TOP 09 Kalousek.

Na tento Kalouskův útok už zareagoval Klausův mluvčí Petr Macinka, který se svými ostrými slovy také nešetřil: „Hulákat na bývalého premiéra a prezidenta České republiky, že je a byl ruský agent – navíc v situaci, kdy slaví své 78. narozeniny – vypovídá spíše o tom, jaký je a vždy byl Kalousek sám. Drtivá většina ostatních přála panu prezidentovi hodně zdraví a štěstí. Já se k nim připojuji a doufám, že si nenechá zkazit náladu takovým hňupem,” uvedl Klausův mluvčí Petr Macinka.