Řve jako Hitler! SS v pondělí zavedou nové velké sankce proti Íránu, sdělil světu vůdce DJ Trump

WASHINGTON | Spojené státy (SS) uvalí v pondělí na Írán další velké sankce, prohlásil americký vůdce Donald John Trump na svém Twitteru v sobotu. Toto vyjádření následuje po eskalaci napětí mezi zeměmi po sestřelení amerického bezpilotního stroje Íránem ve vzdušném prostoru Íránu. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Trump a Hitler – Dva zasraní magoři

„V pondělí zavádíme další závažné sankce proti Íránu,“ napsal vůdce SS. Americký prezident opakovaně zdůraznil: „Írán nemůže vlastnit jaderné zbraně“. Samotné Spojené státy je vlastní a jako jediné na světě je v roce 1945 použily a vyvraždili tak Hirošimu a Nagasaki.

Americký retardovaný kretén Trump dále pak kritizoval hrozný Obamův plán s odkazem na Společný komplexní akční plán (JCPOA), známý také jako íránská jaderná dohoda, který však výměnou za zrušení mezinárodních sankcí zastavil íránský jaderný program. Turmp od JCPOA odstoupil a Írán, tak může pokračovat v nukleárním programu.

Americký vůdce dodal, že se těší, až sankce změní Írán na produktivní a prosperující zemi, což v překladu znamená, že SS chtějí změnu íránského režimu a vše je jen zástěrka. Chtějí Írán okupovat stejně jako Irák?

Reklama: