Klimaterorismus: Policie v SS pátrá po 11 Republikánech bojkotujících přijetí alarmistického klimatického zákona

SALEM | Policie v americkém státě Oregon řeší v těchto dnech kuriózní případ: Demokratická guvernérka Kate Brown ji pověřila pátráním po jedenácti Republikánských senátorech, kteří se vyhýbají hlasování v tamním parlamentu ohledně fanatického předlohy klimatického zákona, který má zničit ekonomiku.

Senátoři ve čtvrtek opustili zasedání, které se zabývalo legislativními změnami na „zlepšení ochrany klimatu“ a „výrazné snížení emisí CO2 do roku 2035,“ napsala v noci na dnešek na své stránce televize BBC s odvoláním na americká média.

Senátoři opustili zasedání, aby tamní zákonodárný sbor nebyl usnášeníschopný. Stěžují si, že projednávaný návrh zákona drasticky zvýší náklady na pohonné hmoty. To by nejvíce zasáhlo místní venkovské obyvatelstvo a lidí pracujících v zemědělství a lesnictví.

Kate Brown – Levicová klimateroristická děvka z Oregonu | repro: Axios

Odchodem ze zasedání znemožnila tato skupina republikánů hlasování o zákonu, na kterém musí být přítomno nejméně 20 z 30 senátorů. „Je to jediný způsob, jak můžeme vyvinout tlak,“ cituje list New York Times jednoho ze senátorů Hermana Baertschingera mladšího. Republikáni požadují, aby demokraté, kteří mají v Oregonu většinu, mysleli při svých rozhodnutích na všechny občany tohoto státu.

Místo toho guvernérka Kate Brown spáchala klimateroristický zločin. Guvernérka Brownová proto zjevně pověřila policii, aby senátorů našla, kdy trestem je pouze pokud 500 USD. Už jen úvahy o takovém kroku však senátory rozhněvaly. Například Brian Boquist oznámil, že policii bude klást odpor a nemíní skončit jako politický vězeň. Klimateroristé a ekoteroristé pokud jsou u moci používají totalitní praktiky bolševiků.

Brian Boquist | repro: Statesman Journal