Vůdce SS Trump: Nezajímám se o Evropany; Írán bude vymazán

WASHINGTON | Americký vůdce Donald John Trump v rozhovoru pro NBC prohlásil, že má zájem o přímé jednání s Íránem bez předběžných podmínek. Současně odmítl evropský názor, že Teherán dodržuje jadernou dohodu z roku 2015. Podle vůdce Trumpa pozice EU tkví v obchodních zájmech.

Vůdce DJ Trump

„Nezajímám se o Evropany…vydělávají hodně peněz … Ve Francii prodávají Íránu auta. Dělají jiné věci,“ okomentoval vůdce Trump otázku o pozici EU ohledně jaderné dohody.

Dodal, že Washington se chová vůči Evropě velmi dobře a že v rámci bilaterálního obchodu Evropská unie dlouhodobě využívá Spojené státy (SS), což je mantra debila z Bílého domu, který po zahradě ve Washingtonu poskakuje jako orangutan s grantem v ruce.

Podoba k nerozeznání, ten vlevo mírně hezčí a inteligentnější…

Vůdce SS potvrdil, že hodlá jednat s Íránem, ale bez předběžných podmínek. „Tady to je. Nemůže mít jaderné zbraně. A pokud o tom chce jednat – dobře. Jinak může dlouho žít se zdrcenou ekonomikou,“ uvedl na adresu Íránu vůdce jaderné mocnosti, která jiným upírá technologie, kterými v roce 1945 vyhladila dvě japonská města.

Vůdce Trump zároveň dodal, že nechce války a dává přednost jednáním. Takto DJ Trump označuje své vydírání, vyhrožování a diplomacii bambitek. Poznamenal však, že jestli ozbrojený konflikt vypukne, dojde k vymazání Íránu.

„Nehledám válku. A pokud se uskuteční, bude to vymazání, jaké jste nikdy neviděli. Ale nechci to dělat,“ použil vůdce Trump slovník vůdce Hitlera.

Ďábel D. J. Trump

Reklama: