Dánsko v řiti! Děti se musí na škole modlit k Alláhovi a řvát jako dobytek Alláhu Akbar

KODAŇ | Na videu jsou zachyceni žáci třetí třídy, jak odříkávají muslimskou modlitbu a na popud učitelky křičí Alláhu Akbar. Ředitel školy ale učitelku hájí, informuje o konci Dánka jako země s křesťanským křížem ve státní vlajce, světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Na videu si skupina žáků, kteří mají podle všeho převážně dánský původ, nacvičuje muslimskou modlitbu. Tu vede žák původem ze Súdánu (prašivý pes), který jim nejprve ukazuje, jak má taková modlitba správně vypadat. Poté učitelka pronese Alláhu Akbar, na což ostatní žáci pokleknou a začnou se modlit. Svině učitelská!

Samotné video není datováno, ale podle dánské televize TV2 se událost odehrála v listopadu roku 2018. Údajně se jednalo o školu Thyregod ležící ve městě Vejle na jihu Jutského poloostrova. Jak se ukázalo, video pořídila matka súdánského chlapce, který modlitbu vedl. Celou rodinu sebrat a vyhostit – prašiví psi a nečistá prasata jako i jiný mu-slimácý dobytek do Evropy nepatří! Prasata patří do chlévů!

„Bylo ji explicitně řečeno, že to nemůže dělat. Pokud si chtěla pořídit snímky, tak pouze pro osobní potřeby svého syna,“ uvedl ředitel školy Gert Hougaard v rozhovoru pro TV2.

Podle něj byla tato modlitba součástí aktivit v rámci tematického týdne „Poznej svůj život“, během kterého se děti učily o různých životních stylech. Ředitele kastrovat, aby se takové hovado už nemohlo množit?

Video však na internetu vzbudilo vlnu pobouření. Následně mnoho internetových uživatelů vyzvalo učitelku k tomu, aby dala ve škole výpověď. Jiní požadovali, aby byla škola zavřena. Někteří uživatelé tvrdí, že se jedná o „koránskou školu“, kde se indoktrinují dánské děti.

Přivandrovalí vetřelci a zločinci v Dánsku

Reklama: