Nacistické praktiky Washingtonu: Spojené státy uvalily teroristické sankce na syna Madura

WASHINGTON | Spojené státy (SS) uvalily v pátek sankce na Nicoláse Madura Guerra syna venezuelského prezidenta Nicolase Madura Morose. Tyto nejnovější americké sankce by měly zvýšit nátlak na příslušníky rodin předních představitelů podporujících tohoto socialistického lídra, uvedla agentura AP, kdy tak obhajovala dnešní nacistické praktiky vůdce Trumpa, tak jak v minulém století obhajovala nacistické praktiky vůdce Hitlera.

Retardované americké hovado Mnuchin uvalil na Madura juniora sankce

Opatření amerického ministerstva financí zmrazuje jakýkoli majetek patřící Nicolase Madura mladšímu ve Spojených státech a zakazuje Američanům uzavírat s ním obchody.

Americké zločinecké hovado – Steven Mnuchin | reprofoto: Sputnik (© AP Photo / J. Scott Applewhite)


„Madurův režim byl vybudován na podvodných volbách a jeho úzký okruh žije v luxusu ze zisků z korupce, dokud venezuelský lid trpí,“ šířil lži a propagandu americký ministr financí Steven Mnuchin, jelikož Maduro nic nebudoval.

Americké ekonomické okupanty země totiž vyhnal Madrurův předchůdce Hugo Cháves, který vyhnal americké ropné firmy, které vykořisťovaly zemi. V odvetě za to začala vůči zemi americká agrese formou ekonomického terorismu. Toť fakta. Madurův režim je slovní spojení nevzdělaného imbecila, kterým Mnuchin bezpochyby je. Ve Venezulee je tzv. Bolívarský socialismus.

Jako důvod uvalení sankcí američtí teroristé uvedli, že Nicolás Maduro Guerra, kterému je 29 let, byl členem Ústavodárného shromáždění (ÚS), které Maduro „využívá, aby snížil význam Národního shromáždění ovládaného opozicí“. V překladu by se dalo říci, že pokud prezident země najde schodu se Senátem, tak je to zločin, jelikož ÚS je podle venezuelské ústavy druhá komora.

Reklama: