Diktátorské vydírání světa! Kdo si koupí íránskou ropu bude ztrestán! Zní do vrahů ze Spojených států

LONDÝN | Spojené státy (SS) hodlají uvalovat zločinecké a teroristické sankce na jakýkoli stát, který nakoupí íránskou ropu. O brutálním vydírání amerických teroristů z Washingtonu, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Spojené státy – globální vrah

V pátek to prohlásil zvláštní zmocněnec Spojených států (SS) pro Írán Brian Hook. Stalo se tak několik dní poté, co Washington uvalil dodatečné sankce proti Íránu v reakci na sestřelení amerického špionážního dronu v íránském vzdušném prostoru.

Hook, který se nachází v Londýně, připomněl, že veškeré výjimky ze sankcí na nákup íránské ropy byly zrušeny „Uvalíme sankce na jakýkoli zakázaný nákup íránské surové ropy,“ řekl Hook novinářům.

Americký zmocněnec dále varoval, že Bandité z Washingtonu budou zpřísňovat sankce proti Islámské republice. Jak dlouho? Hook řekl: „Dokud se nerozhodne, že se bude chovat jako normální stát“. Tedy nenechá se ekonomicky okupovat SS, zní v překladu. Podle Hooka Washington chce takto Íránu ukrást o 50 miliard dolarů, které by získal exportem ropy.

Kdy nastane světový mír? Vybombardováním Washingtonu do doby kamenné?

Kromě toho Hook uvedl, že se podívá na informace médií o tom, že íránská ropa byla dodána do Číny. V úterý analytici portálu TankerTrackers.com informovali, že tanker SALINA patřící Íránské národní tankerové společnosti (NITC) dodal ropu rafinérskému komplexu poblíž Pekingu. Vyhrožoval americký dobytek v Londýně Číně.

Spojené státy nesou smrt

Reklama: