Zločinci z neziskovek vozí do Evropy vetřelce z Afriky. Páchají kriminální čin a válečný čin

„Kriminální čin“, říká správně můj kolega z naší vlastenecké frakce, kamarád a italský ministr vnitra Matteo Salvini o kapitánce lodi německé neziskové organizace, která se snaží nelegálně propašovat do Itálie padesát afrických migrantů.

Tomio Okamura

Kapitánka lodi Carol Racketeová se dnes v noci snažila potopit člun italské policie s policisty na palubě, který se tomu snažil zabránit. Stotunová německá loď najížděla do policejního člunu, posádka se jen tak tak dokázala vyhnout a zachránit si tak život.

„To je kriminální čin, válečný čin,“ řekl italský vicepremiér Matteo Salvini. Agresivita sluníčkářských proimigračních neziskovek a aktivistů je za hranicí zákonů a ve snaze pašovat migranty do Evropy útočí i na policisty. Kapitánce nyní hrozí až 10 let vězení, pokud jí útok na policejní člun dokážou.

A jen připomenu, že PRO IMIGRACI hlasovali v Evropském parlamentu europoslanci hnutí ANO, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, TOP09 a STAN.

Tomio Okamura a Matteo Salvini

Spojenec SPD Matteo Salvini také prohlásil, že je pro zabavení lodi a zatčení její posádky. Hnutí SPD jasně podporuje tento odhodlaný postoj našeho kolegy Mattea proti nelegální imigraci. Hranice je potřeba proti nelegální imigraci hlídat a porušování zákona se nesmí vyplácet! Matteo, držíme Ti palce! Společně Evropu ubráníme před invazí!

Připomeňme, že Salviniho politika uzavírání přístavů výrazně snížila migraci z Afriky do Itálie. Od začátku roku připlulo do Itálie přes moře podle Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky 2450 běženců, což je o 90 procent méně než v témže období loni. Za celý rok 2018 dorazilo do Itálie přes Středozemní moře 23.370 migrantů, o rok dříve jich bylo 119 370.

Matteo, držíme Ti palce! Společně Evropu ubráníme před invazí! Hnutí SPD je v Evropském parlamentu členem vlastenecké frakce Identita a demokracie (ID) v čele s Matteem Salvinim a Marine Le Penovou.