Hrozí jí deset let! Kapitánka vozící vetřelce z Afriky na lodi do Itálie zatčena. Patří jí to. Ať v kriminále shnije

ŘÍM | Italský ministr vnitra Matteo Salvini tvrdě udeřil. Kapitánka lodi Sea-Watch 3 neziskové organizace převážející migranty Carola Rackete byla zadržena. Hrozí jí až deset let vězení. Její jednání označil za zločinecké a válečné. Bude to jako varování stačit. Policie mohla po lodi střílet, jelikož Carola Rackete na jejich člun najížděla.

Shnije levicová svině Carola Rackete v italském vězení?

Jak dále informují parlamentnilisty.cz, tak Server britského deníku The Telegraph informoval o zadržení jednatřicetileté kapitánky lodi Sea-Watch 3 Caroly Rackete.

„Z moře zachránila několik desítek migrantů, kteří se chtěli dostat z Afriky do EU,“ šíří lži a propagandu The Telegraph, protože je pašovala do EU. Kdyby je chtěl jen zachránit, tak je vyloví u břehu Afriky a odveze pár metrů do Libye a ne přes celé moře. Shnije německý čubka v italském vězení?

Přes výslovný zákaz italských úřadů, který prosadil italský ministr vnitra Matteo Salviny, kapitánka vyložila tyto migranty v přístavu na ostrově Lampedusa a byla okamžitě zatčena.

Bude-li shledána vinnou, hrozí jí tři až deset let odnětí svobody, za napomáhání ilegálním přistěhovalcům. Není to málo? Mělo by to být doživotí? Nebo rovnou trest hrdelní?