Budete zvracet! Z kriminálnice dělají sluníčkáři hrdinku!

Z obyčejné kriminálnice dělají sluníčkáři hrdinku! Jednatřicetiletá kapitánka lodi německé proimigrační neziskové organizace Carol Racketeová se snaží nelegálně propašovat do Itálie padesát afrických migrantů a dokonce svojí stotunovou lodí včera najížděla do italského policejního člunu, posádka se jen tak tak dokázala vyhnout a zachránit si tak život. Následně byla Racketeová po právu zatčena. Za její činy jí podle italských zákonů hrozí pokuta až 50 tisíc eur (cca 1,3 milionu korun) a trest až 15 let vězení za pašeráctví.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Za protizákonné jednání tohoto německého zločince se dnes postavil německý prezident Frank-Walter Steinmeier a Macronův francouzský ministr vnitra Christophe Castaner. Co kdyby si tito pánové africké migranty nastěhovali domů za svoje peníze a ukázali nám, jak bude jejich soužití fungovat v praxi?

A já říkám jasně – německá kapitánka je zločinec a musí být potrestána. Můj kolega z naší vlastenecké frakce, kamarád a italský ministr vnitra Matteo Salvini říká správně a jasně: „Kriminální čin“. Matteo držím Ti palce!

A sluníčkářští aktivisté hned začali organizovat v Německu sbírku na právní pomoc Carol Racketeové, aby se soudila s Itálií. Prý jen chtěla dostat lidi na pevninu. A proč je tedy nezavezla zpět do Afriky? Pro sluníčkáře se stává normální, že porušují zákony a páchají kriminální činy. Jsou to skuteční extrémisté.

Matteo dnes rovněž odmítl kritiku, kterou si vysloužil francouzského ministra vnitra Christophea Castanera. „Doporučíme tedy jako cílové destinace Marseille a Korsiku,“ reagoval Salvini.

A jen připomenu, že PRO IMIGRACI hlasovali v Evropském parlamentu europoslanci hnutí ANO, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, TOP09 a STAN.

Připomeňme také, že Salviniho politika uzavírání přístavů výrazně snížila migraci z Afriky do Itálie. Od začátku roku připlulo do Itálie přes moře podle Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky 2450 běženců, což je o 90 procent méně než v témže období loni. Za celý rok 2018 dorazilo do Itálie přes Středozemní moře 23.370 migrantů, o rok dříve jich bylo 119 370.

Matteo, držíme Ti palce! Společně Evropu ubráníme před invazí! Hnutí SPD je v Evropském parlamentu členem vlastenecké frakce Identita a demokracie (ID) v čele s Matteem Salvinim a Marine Le Penovou.