Na festival Rock for People levněji s Českými drahami

HRADEC KRÁLOVÉ | Národní dopravce i letos sveze účastníky festivalu Rock for People do Hradce Králové vlakem levněji. Pro cestu na akci, která se koná od 4. do 6. července už tradičně v místním Festivalparku, je připravena zvláštní tarifní nabídka VLAK+ Rock for People 2019.

Ilustrační snímek | foto: wikipedia.org

Jde o zpáteční jízdenku, v rámci které cestující dostanou slevu 25 % ze zpátečního jízdného. Z hlavního nádraží v Hradci Králové návštěvníky odveze do dějiště festivalu bezplatná autobusová doprava.

Stačí si při koupi zpáteční jízdenky ze kterékoliv stanice, kde staví vlaky ČD, do stanice Hradec Králové hl.n. vyžádat u pokladní přepážky slevu VLAK+ Rock for People 2019 a cestující obdrží zpáteční jízdenku se slevou 25 % ze základního jízdného. Zároveň získává slevu 15 % ze vstupného na festival (při zakoupení lístku na pokladně v místě konání). Zlevněné třídenní vstupné na festival návštěvníci dostanou i po předložení In Karty.

Během festivalu Rock for People je nutné nechat si jízdenku označit na čelní lícové straně razítkem, které cestující získá v areálu festivalu na stanovištích INFO POINT.

Při zpáteční cestě se cestující prokáže orazítkovanou jízdenkou a sleva mu bude uznána. Razítko lze získat až v areálu festivalu, tj. podmínkou slevy je návštěva Rock for People. Sleva VLAK+ se vztahuje na jízdné ve 2. vozové třídě, při cestě spojem SC Pendolino je třeba dokoupit místenku.

Jedna z nejpopulárnějších akcí letní sezony – festival Rock for People, letos slaví už 25 let. Návštěvníky čekají desítky hudebních vystoupení i bohatý doprovodný program. Mezi letošní největší hvězdy patří kapely Manic Streat Preachers, Bring Me the Horizon či legendární In Flames.

Reklama: