Zpívající právník Petr Pečený: Vyhledávám lidi, kteří se chtějí bavit

VIP | Renomovaný právník JUDr. Petr Pečený, advokát, který se specializuje na autorské právo. Stojí také za iniciativou Karel Gott na Hrad. Od mládí se věnuje big beatu, O tom, že má rád společnost, zábavu, radost ze života, kterou si občas okoření chutí šampaňského, jógou, nebo drastickým detoxem vypráví v rozhovoru pro VIP osobnosti TV.

Jeden z nejlepších právníků v oboru autorského práva říká: „Měl jsem to štěstí, že díky spolužákovi Oldovi Lichtenbergovi, který je dnes majitelem Divadla Broadway, jsem se dostal k autorským právům. Olda, který mi tehdy zcela nezištně pomohl, čímž dost zásadně změnil můj život, patří i se svou rodinou dodnes k mým nejlepším kamarádům.“

Pro VIP TV také vypráví, jak miluje muziku, založil svoji kapelu, se kterou léta úspěšně vystupuje: „Zpívám se svojí kapelou, ale několikrát i s Pepou Vojtkem, dokonce jsem si hráli na Smokie, což je ke zhlédnutí na You Tube a myslím, že je to skvělé, jak jsme to s Pepu sehráli“.

Obal CD Levák, JUDr. Petr Pečený | Foto: archiv Petr Pečený (viposobnosti.cz)

Kromě právům a muziky se věnuje také v rámci relaxu józe a ajurvédě. “ Mám skvělou učitelku a některé procedury detoxu jsou opravdu drastické“, říká Petr Pečený. Co jsem chtěl jsem si určitě už splnil.

Doctor P.P., neboli-li zpívající právní, Petr Pečený hýří zajímavými nápady, jedním z nich byl návrh Karla Gotta na prezidenta. „Bylo by fajn, kdyby tam Karel byl. Jednou jsme měli takový nápad, nedávno jsem našel k němu dokumenty a ohromně jsem se smál, rád jsem zavzpomínal, jak to bylo“, vypráví muzikant PP.

Doktor Pečený je spolumajitel Benátského festivalu, který letos přivátá na pódiu jubilanta, Karla Gotta, který 14. července oslaví 80. narozeniny. „Bude to ve čtvrtek, 25. červece, kdy celý den bude věnován tomuto zpěvákovi“, říká doktor Petr Pečený.

O tom, jak bude probíhat celodenní oslava narozenin Mistra, ale i proč šampaňské patří také do jeho byznysu se dozvíte v následujícím rozhovoru, Který JUDr. Petr Pečený poskytl exkluzivně VIP osobnosti TV… pokračování a soutěž ZDE.

Petr Pečený | repro: VIP TV