Syn šejka v Londýně zdechl, protože se ufetoval k smrti

ŠARDŽÁ | Šejk Khalid bin Sultan Al Qasimi v úterý v Londýně zemřel ve věku 39 let. Byl synem starosty města Šardžá, šejka Dr Sultana bin Muhammada Al Qasimího. Portál Daily Mail dnes informoval o pohřbu šejka a také zveřejnil detaily smrti.

Ilustrační snímek

Středečního pohřbu šejka Khalida bin Sultana Al Qasimiho, majitele módní značky Qasimi Homme, se ve městě Šardžá zúčastnily desítky tisíc truchlících mu-sláků. Během obřadu byly ulice kolem mešity krále Faisala policií uzavřeny. Šejk Dr. Sultan bin Muhammad Al Qasimi stál nad tělem svého syna, nechutného feťáka, se zavřenýma očima.

Včera ve Spojených arabských emirátech začaly tři dny národního smutku. Anticilizace truchí za feťáka. Média píšou, že Al Badee Palace v Šardžé bude během tohoto období otevřen pro přijímání truchlících.

Pohřeb Khalida bin Sultan Al Qasimiho probíhal na pozadí neoficiálních zpráv o tom, že šejk byl nalezen doma po orgiích s drogami. Portál dodává, že v jeho bytě bylo nalezeno také množství léků třídy A, ale policie to ještě nepotvrdila. „Zřejmě tam byla party, kde někteří hosté užívali drogy a měli sex,“ cituje DailyMail svůj zdroj.

Podle The Sun lékaři po prohlídce těla potvrdili, že před smrtí šejk užil drogy. Zdroj dodal, že majitel módní značky si užíval svobod, které Londýn nabízí, ale že tento příběh skončil tragicky.