Britská podpora nepomáhá! Ruské letectvo zlikvidovalo teroristy a jejich základny v Sýrii

DAMAŠEK | Portál politexpert.net píše o náletu ruských letadel v syrské provincii Hama. Členové teroristické bandy Dzeish an Nukba se stali kvůli svým agresivním aktivitám terčem ruského leteckého útoku. Informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Ilustrační snímek

Banda Dzeish an Nukba je součástí širšího protureckého seskupení Dzebhat al Vatanyia lil Tahrir. Po útoku ruských letadel bojové stanoviště teroristů již neexistují, ruské letadla zlikvidovala i přibližně 30 teroristů. Uhořeli v troskách svých hnízd jako prašiví psi.

Na místo následně pronikly syrské vládní jednotky, Syřané ostřelovali děly a raketami i další pozice teroristů. Proti ruským leteckým úderem protestuje Spojené království, které je už dnes po dokonalé islamizaci a podporuje syrské teroristy stejně jako i Spojené státy.

Britové učinili demagogický projev na půdě OSN, kde hovořili o porušování lidských práv. Jak však v minulosti Američané několikrát avizovali, teroristé se nemohou spoléhat na skutečnost, že i na ně se vztahují lidská práva, ruskému postupu by se proto neměli proameričtí teroristé divit. Teroristé v Sýrii jsou jen prašiví psi a ti nemají vůbec žádná práva, jen právo smrti.

Na všechny mu-slimáky sere pes!