Spojené státy chtějí zatáhnout Německo do války v Sýrii. Postaví Němce proti Rusům?

WASHINGTON | Spojené státy (SS) vyzvaly Německo, aby vyslalo pozemní jednotky na severovýchod Sýrie kvůli částečnému nahrazení amerického kontingentu, sdělil německému listu Welt am Sonntag zvláštní zástupce SS pro Sýrii James Jeffrey. Tím by se po ukončení II. světové války postavilo opět sjednocené Německo proti Rusku, tehdy Sovětský svaz.

nacistická svině opět v čele Německa

Válečný zločinec a bandita z Washingtonu James Jeffrey uvedl, že již projednal tuto žádost s německou vládou. „Německo přemýšlí, jak se to dá udělat. Možná, že to budou pěší jednotky, ale také může jít o civilní, finanční nebo jinou vojenskou pomoc,“ řekl, kdy měl na mysli podporu teroristických band v oblasti.

Jak dále informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, tak v prosinci loňského roku oznámil vůdce SS Donald John Trump stažení vojáků ze Sýrie.

Lidská zrůda Jeffrey řekl, že se SS nyní snaží najít spojence z koalice zločinců, kteří by pokračovali v účasti na válce: „Doufáme, že Německo udělá víc. Očekává se, že spojenci rozmístí na severovýchodě Sýrie několik set vojáků.“ Tím by se postavili Němci na stranu proti Syrským vládním jednotkám, které podporuje Rusko. Byli by zase Němci stříleni Rusy jako potkani, tak jak je z Ruska hnali za II. světové války?

Hitler a Merkel – Dvě nelidské zrůdy

Spojené státy (SS) svou vojenskou přítomností v Sýrii porušují mezinárodní právo. Porušují tak Chartu OSN, nerespektují svrchovanost Syrské arabské republiky a vedou tak vůči suverénní zemi útočnou válkou, který je Chartou OSN zakázána a je považována za válečný zločin.
SS vraždí v Sýrii civilisty, převážně ženy, děti a starce, kdy bombardují školy, nemocnice a jiné civilní cíle, jako i obytné domy, čímž páchají v Sýrii další válečný zločin – Válečný zločin proti lidskosti.
Koalice SS drží v koncentračním táboře uprchlé civilisty na území Sýrii, kteří slouží živý štít pro jejich ochranu a pro ochranu spojenců Spojených států z řad teroristických organizací jako je Islámský stát, Front an-Nusrá, či Bílé přilby.
Bílé přilby za pomoci vojsk SS páchají v Sýrii útoky chemickými zbraněmi, které pak svalují na syrskou regulérní armádu. Dále pak natáčejí propagandistická videa, kde předstírají používaní chemických zbraní legitimním syrským režimem. Páchají tak zločiny informační války, dezinformace a šíří lži a to vesměs za pomocí zločineckých mediální organizací a agentur: CNN, BBC, AP, AFP a další.
Vůdci SS, kteří se na okupaci Sýrie a páchání tam válečných zločinů (Barack Hussein Obama a Donald John Trump) by měli být postaveni před válečný tribunál jako nacisté v Norimberku a měli by být po tradici řádně odsouzeni k trestu nejvyššímu. Vzhledem, že jsou občany Spojených států, kde platí i trest hrdelní, tak k němu. (aut: -rav-)