Na Sibiři utekl z cirkusu krokodýl. Našli ho na parkovišti

NOVOSIBIRSK | Malý krokodýl, který byl přivezen do cirkusového stanu v Novosibirsku, unikl z boxu, ale rychle ho chytili, řekl Sputniku principál cirkusu Maska. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Krokodýl s ústy ovázanými lepicí páskou byl natočen místními obyvateli, kteří procházeli parkovištěm nákupního centra Kontinent, kde byl umístěn cirkus.

„Během představení k nám přivezli dva krokodýly. Nějakým způsobem se ze skříně odtrhla zeď a krokodýl vyběhl. Jeho ústa byla zalepena, aby nikoho neporanil, protože ještě krokodýly neznáme a nebyli v programu, “ řekl v rozhovoru pro Sputnik.

Na Sibiři utekl z cirkusu krokodýl | repro: Sputnik (© Foto: NGS News)

Principál vysvětlil, že krokodýl byl dobrovolně předán cirkusu. Krokodýl podle svědků běžel po asfaltu mezi kamiony podobu několika minut, přičemž na území uzavřeném pro cirkus.

„Rychle ho chytili a my jsme se rozhodli, že jej vrátíme na místo. Nyní pro krokodýly připravují oddělenou místnost, ve které budou žít. Zatím jsou ve voze ohrazeném překližkou. Nikdo nebyl zraněn, všichni jsou v pořádku,” dodal.