Petr Fiala chce zrušit demokracii? Banda havloidů z ODS proti přímé volbě prezidenta

PRAHA | Předseda ODS Petr Fiala prohlásil, že přímá volba prezidenta neměla být nikdy zavedena. Česká republika kvůli chování prezidenta Miloše Zemana podle jeho názoru ztrácí parlamentní charakter, informuje o kvákání modrého ho klauna a politického eunucha Fiala světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Polický deviant Petr Fiala útočí jako nacista na demokraticky zvoleného prezidenta

„Prezident má pocit, že když získal svůj mandát přímo od voličů, může dělat téměř cokoli. Není to pravda, jeho pravomoci jsou fakticky stejné,“ prohlásil Fiala s tím, že přímá volba neměla být nikdy zavedena.

Politická karikatura Petr Fiala chce z toho důvodu otevřít diskuzi o návratu k systému volby prezidenta českým parlamentem. Ovšem lže v tom, že Zeman nesmí dělat, co dělá. Kdysi to prezidenti nedělali, jelikož je volili politici v Parlamentu a proto byli odpovědný politikům, dnes je prezident volen lidem, tak je odpovědný lidu. A Ústava je stále stejná, tak jen proto je Fiala lhář a politický deviant, který nesnáší demokracii.

Předseda ODS míní, že země kvůli chování prezidenta Miloše Zemana ztrácí parlamentní charakter. Vadí mu situace okolo ministra kultury Antonína Staňka, jehož prezident Zeman odmítá odvolat z funkce. Podle názoru Fialy to rozvrací ústavní systém, což je lež, jelikož prezident nemá povinnost, ale může tento krok udělat. Fiala lže, je to havloidní šašek, který šlape po ústavě a po demokracii.