Vyšinutí v akci! Parazitující havloidní senátoři budou podávat žalobu na Zemana

PRAHA | Senátoři budou podávat žalobu na prezidenta Miloše Zemana pro údajné porušení ústavy. K už dříve připravovanému návrhu senátora a havloidního šaška Václava Lásky s největší pravděpodobností přidají i aktuální problém, týkající se neochoty hlavy státu odvolat ministra kultury Antonína Staňka z ČSSD, což není prezidentská povinnosti.

Miloš Zeman a Tomio Okamura po vyhlášení výsledku prezidentských voleb | Foto: FB TO

Svým podáním havloidní parazitující senátoři jen dokazují svou duševní nemajetnost, když v žalobě uvádějí i činy prezidenta Zemana z prvního funkčního období, tedy mandátu již zaniklého, když jediným trestem pro prezidenta dle ústavy je jeho ztráta. Nic víc. Je to jen zviditelnění šašků a jiných tupých havloidních uslintanců.

„Je velmi pravděpodobné, že 24. července budeme na půdě Senátu projednávat žalobu na prezidenta republiky za hrubé porušení ústavy, přičemž jsme se také shodli, že součástí žaloby bude i popis posledního řízení prezidenta,“ prohlásil v této souvislosti předseda senátorského klubu levicové a liberalisticko-socialistické ODS havloid Miloš Vystrčil; ocásek?

Pod žalobu na prezidenta se mohou podepsat jen havloidní devianti a Sorosovy děvky!

„Připravili jsme doplnění k naší žalobě, která má již 34 podpisů. Řízení prezidenta je kontinuální a navazuje na již uvedené skutky, přičemž je dále stupňuje,“ uvedl tvůrce původního návrhu, senátor a parazitující povaleč ze Senátu Václav Láska.

Senátoři neumějí číst! „prezident odvolává“ neznamená, „prezident má povinnost odvolat“ – tzv. „ústavní zvyklosti“ jsou jen havloidní klace deviantů. Senátoři, kteří podají danou žalobu zpochybňují práv ní řád ČR a jsou proti demokratickým výsledkům voleb, když jejich mandát nemá ani 1/81 mandátu prezidenta, jelikož při volbách senátorů nebyla průměrná volební účast vyšší jak 50 %. Prezident má tak ústavní silu mandátu více jak 81 krát silnější.

Ilustrační foto Senátu Parlamentu ČR

Reklama: