Výsledky mu-slimáckého starosty Londýna Sadiqa Khana: Útoky nožem narostly o 52 procent

LONDÝN | Za tři roky vlády muslimského starosty v Londýně v hlavním městě nebývale narostla kriminalita: útoky nožem o 52 procent, vloupání o 17 procent, krádeže o 59 procent a vraždy o 24 procent. Informuje theguardian.com.

Sadiq Khan – nechutná islamistická špína v čele Londýna | foto: alchetron.com

V průměru je každý týden nožem napadeno mnoho set lidí a mnoho desítek je se zraněními převezeno do nemocnice. Tato čísla skutečně představují historické maximum. Útoků nožem bylo v loňském roce v Anglii a Walesu nejvíce od roku 1946, tedy od roku, kdy se tato statistika začala zaznamenávat.

V roce 2018 bylo zaznamenáno více než čtyřicet tisíc takových útoků, tisíce lidí musely být ošetřeny v nemocnici, 252 lidí útok nožem nepřežilo, píše web.

Mezi poslední otřesné případy patří ubodání mladé ženy v osmém měsíci těhotenství. K případu došlo v sobotu v Londýně.Stovky londýnských rodičů afrického původu začaly posílat své děti z Londýna zpět do Afriky!!! Britský ministr vnitra, Pákistánský muslim Sajid Javid navrhuje řadu různých opatření.

Celou situaci však zatím příliš neuklidnil, když veřejně prohlásil, že se kvůli nárůstu počtu útoků nožem obává o bezpečnost svých vlastních dětí! Situace může být i horší. V řadě míst v Británii totiž tato kriminalita akceleruje mnohem rychleji než v Londýně.

Například v takovém Birminghamu přibývá útoků nožem dokonce čtyřikrát rychleji než v hlavním městě. Obzvláště varující je pak nárůst kriminality mezi mladistvými.Jen vloni bylo v Birminghamu, West Midlands, pobodáno téměř sedm set školou povinných dětí ve věku 10 až 16 let.
Britský poslanec Dolní sněmovny zvolený za Birmingham, pan Khaled Mahmood (bývalý starosta města Birmingham), prohlásil:

„Stala se z toho epidemie. Dokonce i děti ze základních škol cítí, že s sebou musejí nosit nůž, aby se ochránily“.
Problémem však není jen absolutní počet útoků, narůstá i jejich brutalita. Více než polovina pobodaných dnes nemá jednotlivé zranění, ale zranění mnohočetná. Tento trend se za posledních 30 let zhoršil více než dvojnásobně.

Dalším problémem je neustále se snižující věk útočníků i jejich obětí. Nože u sebe nosí už desetiletí. „Před dvaceti lety jsme viděli nejmladšího pobodaného ve věku sedmnáct let, dnes jsou to i dvanácti- až třináctileté děti,“ uvádí profesor Brohi, ředitel státního londýnského trauma systému.

V Anglii mají zastupitelskou demokracii, multikulturní společnost, pozitivně diskriminované menšiny, politickou korektnost, města a ministerstva, kde vládu převzali muslimové i příslušníci jiných pozitivně diskriminovaných “menšin”, které se staly většinou v dané oblasti a také tam mají peklo na zemi, peklo ve kterém se britský ministr vnitra s pákistánskými kořeny bojí o své vlastní děti.

Nepřirozený, násilím politické korektnosti a negativní diskriminací původního obyvatelstva podporovaný multikulturalismus je nefunkční a životu nebezpečná ideologie. Přináší s sebou zmar, násilí, zločinnost a dramatický pokles kvality života.

Jak je možné, že to naše samozvaná elita, která nám chce vnutit multikulturní obohacení, všichni ti ochránci Evropských hodnot, všichni ti přijímači a neziskové organizace, které mají cíl integrovat u nás co nejvíc drbanů, že to nevidí?!

Vepř šoustá Mohameda | foto: freedomdaily.com

Reklama: