EU v plné nahotě: Máš jiný postoj, tak budeš pronásledován. Budou nakonec oponenty i vraždit?

Evropská unie ukazuje svou představu o eurounijní „demokracii“ v praxi – „máš jiný názor než eurocentralisti a sluníčkáři, tak nemáš právo být demokraticky zastoupen“.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Naše vlastenecká frakce Identita a demokracie (ID), do které patří naše hnutí SPD i kupříkladu Národní sdružení Marine Le Penové a italská Liga Mattea Salviniho, je se svými 73 členy pátou nejsilnější politickou skupinou europarlamentu, přesto eurofilní a sluníčkářské frakce blokují, aby měla naše vlastenecká frakce zastoupení ve vedení Evropského parlamentu a ve vedení výborů.

To je skandální pošlapání demokratického práva voličů být zastoupeni. Národní sdružení Marine Le Penové zvítězilo v eurovolbách ve Francii a Liga Mattea Salviniho zase byla na prvním místě v eurovolbách v Itálii.

Ukazuje to jen, že Evropská unie pošlapává demokracii a vůli občanů. Ukazuje se, že eurosoudruzi „nic nezapomněli a nic se nenaučili“ a že je EU nereformovatelná. Čím dříve z EU vystoupíme či čím dříve se EU rozpadne, tím lépe. Byli jsme i před unií, budeme i po ní.

Reklama: