Podívejte se na otcovské instinkty Putina, Vladimira Vladimiroviče

OBRAZEM | Ruský prezident Vladimir Vladimirovič Putin se v úterý setkal v Jekatěrinburgu s mnohodětnou rodinou Syropjatových. Nejmenší dítě, jmenovec Putina Vladimír, chtělo jíst muffin. To v prezidentovi vzbudilo otcovské instinkty a malého Vladimira začal sám krmit.

Maxim a Lilia Syropjatovi jsou hrdými rodiči devíti dětí. V květnu tohoto roku dostali medaili, kde se poprvé setkali s ruským prezidentem Putinem, Vladimirem Vladimirovičem.

V Rusku mají velké rodiny nárok na vládní finanční podporu. Rodina Syropjatových na základě této podpory získala nový domov. Prezdient se setkal s matkou a jejími dětmi, aby zjistil, jak se jim jejich nový domov líbí a zdali měli pomoc při stěhování.

Roční syn Vova (zkratka pro Vladimir, pozn. ed.) z rozhovoru očividně moc nechápal, zato jeho pozornost upoutaly pochutiny ležící před ním na stole. To neuniklo pozornosti ruského prezidenta, jenž k dítěti přisunul talíř s muffiny. Malý Vladimir si jeden vzal a začal ho jíst. Když už polovinu snědl, začal mu ruský prezident pomáhat se zbytkem. Velký Vladimir si všiml, že dítě málem začalo jíst obal, začal ho proto prezidnet sám krmit. „Myslel jsem, že sní i obal,“ vysvětlil ruský prezident.

Lilie Syropjatová, matka devíti dětí, prezidentovi poděkovala za nové bydlení. Ona a její manžel dostali na konci května vyznamenání a dozvěděli se, že získají nové bydlení.

I pro malého Vladimira to byl památný den. Několik hodin před setkáním s ruským prezidentem udělal své první kroky.

Otcovské instinkty Vladimira Vladimiroviče Putina

Reklama: