Zdechne? Angela Merkel se zase třásla jako Hitler před smrtí

BERLÍN | Německá vůdkyně Angela Merkel se opět začala třást. Potřetí během několika týdnů. V průběhu několika týdnů byla Merkel dvakrát spatřena, jak se nekontrolovatelně třese. Poprvé to bylo 18. června, když se Merkel setkala s ukrajinským nacistickým vůdcem a komikem Zelenským. O třetím třesu informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Sau Merkel

Merkel a její zdravotní stav se znovu staly terčem pozornosti poté, co se třásla během návštěvy finského premiéra Antti Rinne v Berlíně.

Tělo německé vůdkyně se začalo třást, když sledovala vojenskou přehlídku prováděnou u příležitosti příjezdu finského premiéra.​ „Kancléřka se cítí dobře, jednání s finským premiérem probíhají, jak bylo naplánováno,“ prohlásil tiskový mluvčí vlády.


Zdechne brzy? Třese jako Hitler před koncem vlády. Ví už, že i IV. říše je před pádem?


Zdechne brzy? Třese jako Hitler před koncem vlády. Ví už, že i IV. říše je před pádem?
Sau Merkel se již dvakrát začala nekontrolovatelně třást během měsíce června.
Ke druhému případu třesu došlo 27. června, když se vůdkyně účastnila oficiální události v Berlíně spojené se jmenováním nového ministra spravedlnosti.
Zástupci německé vlády v obou předchozích případech říkali, že se zdravím vůdkyně se nic vážného neděje.
Veřejnosti s kvůli jejímu nekontrolovanému třesu začala dělat starosti o zdravostí stav 64leté německé vůdkyně. Reportérům bylo sděleno, se jí daří dobře a tento třes byl vyvolán dehydratací.

Vzkaz z pražského metra: Merkel muss am Galgen hängen | foto: Hans Štembera – parlamentnilisty.cz