Zvíře v akci! Odporný přivandrovalý vetřelec dřevěnou palicí likvidoval auta na parkovišti

AUGSBURG | Přivandrovalý negr z Nigérie ve věku 19 let se do Německa dostal nelegálně, tedy je to kriminálník a zločinec. Tupí Němci jej nechávají pobíhat na svobodě, tak se jim jako zvíře odměnil. Před záchytným centrem v Donauwörth. Poškodil několik vozidel zaměstnanců, až parazituje na krmníku v Ausburgu.

Rozzuřená opice

Zaměstnanci bezpečnostní služby záchytného centra pro přivandrovalý dobytek v Donauwörth ve středu kolem 8:50 hodin zalarmovali policii s tím, že nějaký muž řádí v zařízení před budovou. Negr z Nigérie rozbíjel s hrubým dřevěnou palicí přední a zadní okna zaparkovaných vozidel zaměstnanců, kteří tam pracovali.

Vzniklá majetková škoda se odhaduje na přibližně 50 000 eur. Muž byl zatčen policisty. „Pozadí jeho konání se v současnosti ještě snaží vyšetřovatelé přesněji vyšetřit. Během jeho zatčení poskytl jen zmatené a nesouvisle údaje, proto byl nejprve přijat do okresní nemocnice Donauwörth na lékařské vyšetření,“ píše slovenský web HlavnéSprávy.sk. Nutno dodat, že po opici chtít srozumitelné vysvětlení není možné.

„Bývalý politik politické strany Svobodní Petr Mach publikoval na své stránce na Facebooku video, kde mladý migrant mlátí do skel aut dřevěnou kládou. Podle informací německého portálu Augsburger Allgemeine se jedná o 19letého „žadatele o azyl“ z Augsburgu. Policie muže zadržela. Předtím ale napáchal škody za 50 000 euro,“ píše Sputnik.

„Přes Německo na dovolenou opatrně. A smí se toto vůbec sdílet? (africký migrant ráno v Bavorsku poskakoval po zaparkovaných autech a demoloval je kyjem),“ napsal v komentáři k videu Petr Mach. Video na sociální sítě přidala německá politička za AfD Alice Weidelová.