Nejezděte do Egypta! Mu-slimácký prašivý pes, který zavraždil v Hurghadě Češku a dvě Němky asi nebude vůbec souzen

HURGHADA | Prašivý pes, který před dvěma lety ubodal dvě Němky a jednu Češku a zranil další ženy, zřejmě nebude za svůj čin souzen. V pátek o tom informovala agentura DPA s odvoláním na zdroje v egyptské justici. Podle informací agentury může být pachatel prohlášen za nesvéprávného. Prase prase nepožere. Kdo jezdí do Egypta na dovolenou podporuje mu-slimácké hovada a zvrácenou anticivilizaci.

Odchycení vraždícího dobytka | repro: Sputnik (© REUTERS / Mohamed Aly)

Osmadvacetiletý mu-slimácký útočník, který byl na místě zadržen, se stále nachází na psychiatrické klinice a zatím není jasné, zda by mohl být prohlášen za svéprávného. Chrání ho dobytka? Proč jej na místě jako nečisté prase nestřelili rovnou do hlavy?

„Pokud se prokáže, že muž má psychickou poruchu, tak za čin zřejmě není odpovědný, a proto nebude souzen. Stejné informace loni obdržely české ministerstvo zahraničí a německá prokuratura,“ píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

K útoku došlo přímo na hotelové pláži 14. července 2017. Egypťan nožem zabil dvě německé turistky ve věku 56 a 65 let a zranil další čtyři cizinky včetně 36leté Češky, která těžkým zraněním podlehla v nemocnici.

Je to jednoduché – Bojkotovat Egypt a nedat jim ani korunu z turistiky. V zemi, kde chrání vrahy žen, normální a nezvrácený člověk neutrácí. Nejezdí tam na dovolenou. Ať si tam v poušti a v písku zdechnou hladem hovada mu-slimácké.