Pro thajského vraha turistky z Německa požadovala trest smrti i vlastní matka

BANGKOK | Tři měsíce po znásilnění a vraždě mladé Němky v Thajsku byl pachatel Ronnakorn Romruen odsouzen k smrti. Bude se smažit v pekle! Podle soudu čtyřiadvacetiletý popelář znásilnil šestadvacetiletou turistku z Hildesheimu na ostrově Koh Sichang začátkem dubna a pak ji zabil kamenem, aby zabránil tomu, že ho udá. Ke všem obviněním se přiznal. Smrt pro něj požadovala i jeho matka.

Jak dále informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk tak, podle středečního verdiktu soudu byl pachatel pod vlivem drog. Několik hodin po zločinu byl zatčen ve svém bytě v krvavém oblečení. Svou oběť skryl pod listím a kameny. Zavražděná z Hildesheimu v Dolním Sasku přijela koncem března 2019 do Thajska na dovolenou.

Dokonce i matka vraha požadovala trest smrti pro svého syna. Ten svou matku prosil v thajské televizi o odpuštění. „Zaslouží si plný zákonný trest a já jsem připravena přijmout rozhodnutí soudce“, řekla.

V Thajsku je v současnosti v cele smrti více než pět stovek zločinců. V minulém roce, poprvé od roku 2009, země opět vykonala trest smrti.

Vraždící zrůda Ronnakorn Romruen

Reklama: