Troska rozmáčená alkoholem Mirďa Pinďa Kalousek: Prezident je lhář

PRAHA | Předseda poslaneckého klubu TOP 09, arcikokot z Klubu kokotů, opilec, bitkař z podloubí a známý hulvát Mirďa Kalousek, zvaný také Pinďa, se na svém účtu na sociální síti vyjádřil k současné situaci, která panuje na české politické scéně. Konkrétně se bez jakýchkoliv servítek pustil do vládní krize, kdy lhal o porušování ústavy prezidentem. Asi je tak ožralý, že už neumí ani číst.

Miloš Zeman a arcikokot Mirek

Světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, informuje, že arcikokot Kalousek se ve svém postu, který je plný kritiky, dotkl například českého prezidenta Miloše Zemana. Neopomněl ani českého premiéra Andreje Babiše.

„Ze lži byl Miloš Zeman usvědčen nezávislým soudem nejednou. Přísahal, že bude zachovávat Ústavu a přísahu porušuje. Prezident republiky je lhář a křivopřísežník, předseda vlády trestně stíhaný StBák. Věřím, že jejich nástupci vrátí svým úřadům důstojnost,“ stojí v jeho příspěvku na Twitteru.

​Opozice také v reakci na páteční schůzku v Lánech uvedla, že si myslí, že je Babiš slabým premiérem a že prezident Zeman si s ústavou dělá, co chce.

Kalousek v této souvislosti uvedl: „Pan prezident si dělá s ústavou, co chce. Je to nesmírně smutná situace, když prezident republiky, který má bez odkladu konat, tak nekoná.“ Což je lež Kalouska, který tak šíří dezinformace, protože prezident nemá Ústavou stanovenou lhůtu, do kdy musí odvolat nebo jmenovat ministra. Kalousek jen dokázal, že už je to jen troska rozmáčená alkoholem.

Klub kokotů a ArciKokot Mirek v čele