Poskoci Sorose z Transparency International podali na Babiše žalobu za to, že řekl pravdu

PRAHA | Organizace informačního terorismu Transparency International (TI) žaluje českého premiéra Andreje Babiše. Důvodem má být prý poškozování dobrého jména, což je směšné, jelikož TI jako Sorosovi poskoci nemají žádné dobré jméno v očích veřejnosti je to jen banda vyžírků a parazitů.

Andy Babiš se směje | repro. FB AB

Andy Babiš totiž v minulosti Transparency International označil za zkorumpovanou a neomluvil se. Omluva za pravdu? TI je nátlakovou zločineckou organizací. Proto Babiše žalují, jelikož řekl pravdu a každý dobytek se pravdy bojí, jako čert kříže.

K věci se na sociální síti vyjádřil i ředitel TI David Ondráčka. Ten na Twitteru informoval o podání žaloby k soudu v Praze. Ve svém postu píše o tom, že organizace po premiérovi požaduje omluvu ve znění: „Vážení, za svá nepravdivá tvrzení se Vám tímto hluboce omlouvám. S pozdravem, Ing. Andrej Babiš.“

David Ondráčka | vlastizrádný zmrd a ředitel zločinecké TI | repro: web zločinců TI

Ovšem pokud soud přikáže omluvu Babišovi, tak pošlape pravdu, jelikož zločinci z TI jsou opravdu zkorumpovaní příspěvky na jejich provoz, které pocházejí od různých lidských hovad. Ondráček je informační terorista a zločinec a sám by se měl omluvit, že vůbec žije. Svině!

Další svině z TI: „Považuji za nezbytné, aby nezávislý soud připomenul Andreji Babišovi, že není přípustné bezdůvodně někoho urážet a osočovat,“ dodal k podání žaloby Pavel Uhl, který je advokátem a členem Správní rady TI. Ovšem pravda není urážka, když jsou zkorumpovaní, tak jsou zkorumpovaní. Jsou to ubožáci, kteří v žoldu cizích mocností škodí. Jsou to vlastizrádci a lidská špína.

Pavel Uhl – zmrd z TI | repro: web zločinecké TI

Aktivisté Transparency International jednali nelegálně. Budou potrestáni