Negři obsadili Pantheon v Paříži; Pavilon opic?

PAŘÍŽ | Stovky neregistrovaných ilegálních přivandrovalých negrů vtrhlo v pátek do historické stavby Pantheon v centru Paříže, přičemž požadovali zlegalizování svého pobytu ve Francii. Informovala o tom agentura AFP. Je to tady přivandrovalý dobytek si bude násilím diktovat podmínky. Měla tam stříkat krev? Měli to vše postřílet?

Opice okupují Pantheon v Paříži?

Odporná kunda a členka teroristické skupiny La Chapelle debout, která kolaboruje s přivandrovalými sviněmi v Paříži, uvedla, že do prostor Panteonu, kde jsou uloženy ostatky národních hrdinů Francie včetně Voltaira a Victora Huga, vtrhlo 700 kusů vetřelců a jejich příznivců, což jsou terorističtí zločinci. Měli by takoví být kastrování, aby se to nemohlo ani množit.

Policie pro agenturu Reuters na místě uvedla, že většina migrantů, kteří historický objekt obsadili, pochází ze západní Afriky. Což smazáním politické korektnosti znamená, že budovu obsadili agresivní negři. „Zůstaneme tady, dokud poslední z nás nedostane potřebné doklady,“ přečetli z letáku organizátora protestu.

Kde je policie? Proti bílým by zasáhla a zmasakrovala by je. To je konec Francie. Oplotit a hermeticky uzavřít od zbytku Evropy, než se černá smrt rozšíří po kontinentu jako rakovina.

Opice?

„Mírumilovný“ ksicht