Nejen pokory se učím od Gotta, říká Discokrál

VIP | Den 14. červenec se zapsal do historie nejen jako dobytí Bastily, ale také jako den narození Karla Gotta a Michala Davida. Hitmaker dokázal z lehkých nápěvů vytvořit hity, které si prozpěvuje několik generací.

Pro naše pěvecké špičky složil megahity. Z jeho pera pochází také muzikály, které ale začal skládat až po velkém životním zlomu. Poutavě vypráví i o tom, proč se svojí profesionální kariérou skončil v roce 1988.

V rozhovoru, který exkluzivně poskytl VIP osobnosti TV, Discokrál vypráví, co vše se stále učí od Mistra nad Mistry, Karla Gotta, jakou strategii používá při jednání s médii, ale rozpovídal se také o svých fanoušcích.

VIP osobnosti TV nezapomněla na gratulaci hitmakerovi, výbornému klavíristovi, který také neopomněl ani na narozeninové přání Jakubovi Hájkovi, jednomu z finalistů soutěže krásy Look Bella a samozřejmě Karlu Gottovi, který slaví ve stejný den, jako Michal David.

Michal David | repro: VIP osobnosti TV

Diskokrál připravuje pro své fanoušky dva mega koncerty v O2 aréně v roce 2020, ve kterém oslaví své 60. narozeniny. Michal David nejen v tomto rozhovoru pro VIP osobnosti TV dokazuje, že je nejen profesionál, ale především člověk, který si svých fanoušků velmi váží.

Reklama: