V Afganistanu odstřelili dalšího amerického okupanta

KÁBUL | Portál rusvesna.su informuje o odstřelu dalšího amerického okupanta v Afganistanu. Od ledna po květen 2019 zahynulo v Afganistanu 950 lidí, 2213 utrpělo zranění. Smrt a zranění civilistů jsou však americkým okupantům lhostejné, co je však trápí je skutečnost, že v roce 2019 již zahynulo 8 amerických žoldáků a 34 okupantů utrpělo zranění, které vyřadili ze služby. Od roku 2001 již Spojené státy v Afghánistánu ztratily 1894 hrdlořezů v uniformě vojsk SS.

Ilustrační snímek

Jak dále informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, tak poslední americký okupant zahynul 13. července 2019 v afghánské provincii Uruzgan, šlo o příslušníka speciálních sil. Pentagon dosud neuvedl o koho jde.

Vůdce SS Donald John Trump požaduje snížení počtu okupantů amerického kontingentu v Afganistanu, Američané však stále v Afghánistánu zůstávají. Pentagon a CIA považují zemi za líheň teroristů, který tam verbují a radikalizují, aby je mohli využívat k terorismu po celém světě.

Podle ruských expertů CIA kontroluje v Afganistanu obchod s drogami, získané finance používá pro své operace. Američané se snaží, aby proud narkotik zasahoval zejména Rusko a Írán, Íránci už v Afghánistánu operují a likvidují existující narkosíť, řízenou členy americké CIA.