Jmenuji se Tommy Robinson. Politický vězeň A2084CG. Můj život závisí na tvém hlasu

LONDÝN | Přední britský kritik islámu Tommy Robinson byl odsouzen na 9 měsíců vězení za to, že informoval o procesu gangu zneužívají dětí; Trest za práci novináře.

Tommy Robinson – britský politický vězeň

Po verdiktu se Tommy Robinson obrátil videem na všech bílé Evropany: „Takže teď musím jít do vězení. Můj zločin zní: žurnalistika. Protože jsem informoval o muslimských zneuživatelích dětí a násilnících. Zdá se, že britské novináře to vůbec nezajímá. Jsou to loutky globalistických mediálních koncernů. Nejsou vůbec novináři. Jsou to aktivisté, kteří si chtějí zachovat absolutní nárok na interpretaci a ovlivňovat veřejné mínění. Tvého mínění. Každý kdo zpochybňuje jejich interpretační suverenitu, představuje pro tyto lidi hrozbu.“

„Já jsem hrozbou pro britskou politickou třídu, která investovala hodně času a úsilí na to, aby zametla pod koberec muslimské zneužívání dětí a masové násilníky a vše zůstalo v tajnosti. Vědí, že je to společenská výbušnina. Stačí na to jen malá jiskra, aby rozdmýchala oheň, který by mohl hořet ještě celé roky. Buď tou jiskrou!“ vyzývá odpůrce islamizace o otevřenému odporu.

Robinson dále pokračuje slovy, že lidé už mají toho dost. „Jsou naštvaní. Britská společnost je právem rozhořčená. Nechtějí, aby jejich děti byly znásilňovány, prováděly prostituci a byly bity. Vláda a justice ve Spojeném království chtějí vše zamlčet. Naše děti jsou ve velkém stylu zneužívané a znásilňovány. Proč bychom to měli akceptovat, jako kdyby to bylo normální, jako kdyby to byl jen další velký novinový titulek?“ ptá se řečnicky, proč nenastal čas války, když již v bitvách jsou první mrtví a pravda, taky již umřela.

„Evropo, to je můj odkaz pro vás: Všechny právně smýšlející strany musí nyní začít protest. Tento problém se netýká pouze Spojeného království, to dobře víte. Nenechte ututlat pravdu vašimi vládami. Odhalte je jako demagogy chránící násilníky, kterými jsou,“ uvedl britský politický vězeň, který je vinen tím, že zveřejnil pravdu o mu-slimáckých vrazích, násilnících a lidské mu-slimácké špíně, která dobyla Británii.

Tommy Robinson | foto: spectator.co.uk

„Pokud mě globalistická elita s radostí uvězní, udělají totéž i s vámi. Je na čase, abychom se bránili. Znásilnění dětí je něco, co by mělo každého rozhořčit. Nepřenechejte globalistickým mediálním koncernům absolutní pravomoc na interpretaci. Donuťte své vlády, aby něco udělaly. Přinuťte je, aby řekly něco o rozsáhlém zneužívání bezbranných dětí. Nenechte se zastrašit nebo zacpat si ústa! Nyní vstaňte a ať vládnoucí elita ví, že to už déle nebudeme akceptovat! Když se lež stane všudypřítomnou, pravda se stane revolučním činem! Jmenuji se Tommy Robinson: Politický vězeň A2084CG. Můj život závisí na tvého hlasu. Prosím, nemlč!“ uzavřel apel na vzpouru davů v Evropě.

Amnesty International, Human Rights Watch a Reportéři bez hranic dosud nevyvolaly žádné protesty v případě Tommyho Robinsona.